w

Przecieki o najnowszej skórce Ahri z League of Legends – z jaką serią będzie związana?

Pojawiły się informacje na temat nadchodzącego skina Ahri. Z jakiej serii będzie i co będzie jego motywem przewodnim?


Ahri to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych bohaterek League of Legends. Ma ogromną liczbę fanów, którzy wyczekują nowych dodatków kosmetycznych.

Na pewno ucieszą się na wieść, że nowe przecieki wspominają o skórce do Ahri, która ma być związana z pewnym zwierzęciem. Co o tym wiadomo?

ASU Ahri oraz nowa skórka

Większość osób słyszała zapewne o ASU Ahri, który ma być jedna z pierwszych rzeczy, które trafią do League of Legends w 2023 roku. Nie każdy jednak wie, że pojawił się również przeciek, związany ze skórką do tej bohaterki, która ma zostać wydana już niedługo. Z jakiej serii będzie?

Big Bad Bear, znany leaker z League of Legends, poinformował, że według przecieków najnowsza skórka Ahri będzie związana z Chińskim Nowym Rokiem, czyli wydarzeniem Lunar Revel, które pojawia się w grze od wielu lat.

Przecieki mówią, że skin ma posiadać „króliczą maskę”, co jest bezpośrednio związane z patronem 2023 roku, którym będzie właśnie królik. W przeszłości Riot wydawał skórki powiązane z poszczególnymi patronami. Dobrym przykładem jest Porcelain Ezreal, którego motywem przewodnym był tygrys. Z tego właśnie powodu wiele osób przekonane jest, że nowy skin do Ahri będzie związany z serią Porcelain lub Lunar Beast.

Leaker podkreśla, że są to jedynie przecieki, a nie potwierdzone przez Riot informacje. Należy o tym pamiętać, ponieważ wszystko jeszcze może się zmienić. Wielu fanów wierzy jednak, że króliczy skin związany z Chińskim Nowym Rokiem jest czymś pewnym.

Informacje o nadchodzących skórkach pojawią się już niedługo – na początku grudnia, by przetestowane skórki mogły trafić na serwery live na w styczniu 2023 roku.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends