w

Przecieki się potwierdzają, Riot oficjalnie zdradził wygląd skórek do Nautilusa, Dariusa i Neeko z LoLa

Riot Games

Przeciek, który zaczyna się potwierdzać.


Ponad tydzień temu światło dzienne ujrzał tajemniczy przeciek kilku skinów do League of Legends. Między innymi mogliśmy ujrzeć tam wygląd pszczoły Yuumi, Shan Hai Jhina i Nautilusa oraz nazwy jeszcze kilku innych skórek.

Teraz w oficjalnym artykule odnośnie Teamfight Tactics udostępniono kilka grafik, które potwierdzają, że Riot wyda przynajmniej trzy skórki z przecieku.

Shan Hai Nautilus, Darius i Neeko

Ponad tydzień temu opublikowaliśmy artykuł o rzekomym przecieku kilkunastu nowych skórek do League of Legends oraz imienia najnowszego bohatera. Niepotwierdzona informacja składała się głównie z nazw nowych serii i bohaterów, którzy do niej należą. Oprócz tego wstawiono kilka grafik poglądowych. Wśród nich był Nautilus, którego teraz możemy zobaczyć w oficjalnym artykule od Riot Games o nowym secie do Teamfight Tactics. Oprócz tego pokazana została również Shan Hai Neeko oraz Darius.

 

ZOBACZ – Pasyw BotRKa zadaje mniej obrażeń, gdy jest łączony z tymi przedmiotami w League of Legends

Według przecieku, skórki na oficjalne serwery mają trafić już w patch 11.2, którego wydanie planowane jest na czwartek, 21 stycznia. Potwierdza to również set do Teamfight Tactics, który wydany zostanie również w aktualizacji 11.2.

Na ten moment nie wiadomo co z pozostałymi skinami z przecieku. Razem z Dariusem, Nautilusem i Neeko do gry powinien trafić również Jhin i Cho’Gath.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends