w

Raper Lil Nas X dołącza do Riotu. Stworzy hymn Worlds 2022 i nie tylko. Data premiery nowego bohatera K’Sante

Lil Nas X / Riot Games

Lil Nas X dołącza do Riotu jako szef League of Legends. Ma przed sobą trudną misję.


Kilka dni temu w wyniku śledztwa graczy Ligi okazało się, że Lil Nas X był w siedzibie Riot Games. Teraz wiadomo już, co robił i okazuje się, że najpopularniejsza teoria graczy faktycznie się sprawdziła.

Według oficjalnych informacji przesłanych przez Riot znany raper został szefem League of Legends. W tej roli na początku zajmie się tegorocznym turniejem Worlds 2022 i prestiżową skórką do K’Sante.

Worlds 2022 w wykonaniu Lil Nas X

Już za kilka dni rozpocznie się najważniejsze wydarzenie w League of Legends, czyli Mistrzostwa Świata 2022. W walce o puchar i wieczną sławę zmierzą się 24 najlepsze zespoły z całego świata. Wśród nich także G2 Esports z Polakiem w składzie, czyli Marcinem Jankowskim.

Do tej pory nie było wiadomo, kto wykona reprezentujący turniej hymn, choć gracze mieli swoje teorie. Niektóre z nich okazały się prawdziwe i zadanie to zostało przydzielone nagrodzonemu Grammy reperowi i piosenkarzowi Lil Nas X.

Już 23 września tuż przed rozpoczęciem Worlds 2022 wykona on utwór o nazwie “STAR WALKIN”. Oto co powiedział o swojej nowej działalności z Riotem sam raper:

Czułem, że nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego. Odcisnąłem swoje piętno na popkulturze na tak wiele sposobów, a teraz nadszedł czas, aby zająć się światem gier. Będę najwybitniejszym szefem League of Legends wszech czasów. Ponadto stworzę najlepszy hymn Worldsów w historii i zorganizuje największy, najfajniejszy, najseksowniejszy event w historii wszystkich Worldsów! “STAR WALKIN’ jest jedyną piosenką, której od teraz każdy powinien słuchać. Swag fr!

To jeszcze nie wszystko. Razem z artystami z Riotu zaprojektuje on Prestiżową Edycję skórki do nowego tankowatego bohatera prosto z Shurimy, K’Sante – Duma Nazumah. Wiadomo już także, jak będzie się ona nazywać.

Pierwszy skin, jaki dostanie nowy champion to: Prestige Empyrean K’Sante. Prawdopodobnie wraz z nią wyjdzie jej podstawowa wersja oraz sama postać, ta zaplanowana jest natomiast na 13 listopada. Niestety nie będzie dostępna za walutę w grze, a poprzez 2000 tokenów, które będzie można nazbierać podczas trwania eventu.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends