w

Renata z LoLa kupowała i używała przedmiotów tak szybko, że przeciwnicy nie mogli sobie poradzić

Gracz wykazał się refleksem, kupując przedmioty tak szybko, że wrogi zespół nie był w stanie nic zrobić.


League of Legends to rozbudowana gra, w której gracze mają do dyspozycji zarówno wielu bohaterów, jak i liczne przedmioty. Każdy champion charakteryzuje się unikatowym zestawem umiejętności, a sporo przedmiotów posiada pasywne lub aktywowane zdolności, które mogą wpłynąć między innymi na przeżywalność bohatera.

Jeden z graczy postanowił to wykorzystać, a klip, który udało mu się nagrać, szybko stał się naprawdę popularny. Jak wyglądała wyjątkowa akcja?

Jak przeżyć dzięki itemom?

Użytkownik o nicku HenriqueAlberti opublikował stosunkowo krótki filmik, który przedstawia Renatę, walczącą o życie pod swoją fontanną. Wrogi zespół nieustannie stara się powalić bohaterkę, a gracz, wykazując się refleksem, kupuje kolejne przedmioty, które ratują mu życie.

W momencie, kiedy gracz zauważył, że znajduje się w sytuacji bez wyjścia, a rozgrywka i tak jest już przegrana, nie chcąc, aby do jego statystyk doliczona została kolejna śmierć, postanowił szybko sprzedać wszystkie swoje itemy, aby zyskać złoto na takie, które uratują jego życie. Pierwszym, co kupił, była Klepsydra Zhonyii, która została użyta tuż przed tym, jak Viktor spróbował trafić Renatę swoim E.

Gracz szybko sprzedał dopiero co zakupiony item i nabył Guardian Angela. Ten pozwolił mu się wskrzesić, kiedy natychmiast po zakończeniu działania efektu Zhonyii wrogi zespół wycelował w niego skillem. W międzyczasie do ekwipunku trafił Stopwatch oraz przedmioty zapewniające zdrowie, które pozwoliły przeżyć dodatkowe ataki.

Kolejne uniknięcie śmierci można zawdzięczać zdolności Renaty i temu, że Swain, chcąc powalić bohaterkę, wszedł w zasięg turreta, natychmiastowo ginąc.

Gra zdążyła się skończyć, zanim kolejny przeciwnik spróbował powalić bohaterkę klipu. Gracz mimo porażki z pewnością miał sporo radości z tego, że udało mu się przeżyć samą końcówkę oraz tego, że filmik upamiętniający tę akcję, zyskał naprawdę sporą popularność.