w

Rework wizualny Mastera Yi zaproponowana przez jednego z fanów LoLa

Jeden z fanów League of Legends postanowił zaprojektować VU Mastera Yi.


Master Yi to jeden z najstarszych bohaterów League of Legends. W grze pojawił się 21 lutego 2009 roku. Sporej części społeczności kojarzy się z pierwszym odblokowanym championem lub pierwszą zakupioną skórką (szczególnie z okresu, kiedy na start dostawało się 400 RP, a Master Yi Zabójca kusił ceną 390). Jeden z fanów gry postanowił zaprojektować aktualizację wizualną tej postaci. Jak mu wyszło?

Fanowski visual update Mastera Yi

Autorem projektu jest Jonas Yoon (kojarzony także jako Jonas Kazan), grafik ze Stanów Zjednoczonych, który nie jest zwykłym fanem League of Legends – jest również powiązany z Riot Games. Oczywiście nie znaczy to, że jego projekt jest oficjalną aktualizacją wizualną Mastera. Pomysł na VU jest w pełni fanowski, do tego inspirowany Legends of Runeterra.

Autor przyznał, że karcianka od Riotu mocno podkreśliła piękno Ionii, która jest regionem przepełnionym magią, a jej środowisko, stworzenia czy architektura mocno wyróżniają się względem innych miejsc.

Jonas stwierdził, że obecny projekt Mastera wydaje się mocno przestarzały. Jego zdaniem bohater nie oddaje natury Ionii, dlatego postanowił przerobić go tak, by zbroja i styl postaci pasował do ioniańskich mistrzów.

Pozbawienie Mastera jego charakterystycznych gogli może być przyjmowane różnie, choć patrząc po reakcji społeczności na fanowski VU, można śmiało stwierdzić, że większości pomysł bardzo się spodobał.

ZOBACZ – Czy Star Guardian Vi powinna zostać nową czarodziejką? Pomysł od jednego z graczy

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends