Czy Star Guardian Vi powinna zostać nową czarodziejką? Pomysł od jednego z graczy

Fanart

Reklama

Niemiecki artysta narysował Vi jako Czarodziejkę Gwiazd. Czy bohaterka pasuje do takiej skórki?

Reklama


Seria Star Guardian jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych w League of Legends. Mimo że nie każdy ją lubi, to słyszała o niej cała społeczność, m.in. ze względu na to, że skórek Czarodziejek jest po prostu dużo, ale również Riot starał się promować serię przez różne filmy czy piosenki, stworzył oddzielny tryb gry czy wydał masę gadżetów, a nawiązania do Czarodziejek można znaleźć w innych skórkach, np. True Damage Yasuo okazuje się wielkim fanem Star Guardian, ponieważ na jednej z oficjalnych grafik nosi kurtę z ich wizerunkiem oraz czyta książkę ze Star Guardian Ahri na okładce.

Nic więc dziwnego, że wielu twórców postanawia zaprojektować nowe skórki związane z Czarodziejkami Gwiazd.

Jak mogłaby wyglądać Vi w skórce Star Guardian?

Autorem konceptu Star Guardian Vi jest niemiecki freelancer, grafik i ilustrator – Thorsten Erdt, który pojawia się również pod pseudonimem ErdtT. Niektórzy zapewne kojarzą go z innego projektu z League of Legends – Queen Bee Syndry, o której jakiś czas temu pojawił się osobny artykuł (zobacz: Nietypowa propozycja skórki do Syndry, która zmienia ją w pszczołę).

Reklama

ZOBACZ – Który bohater z League of Legends ma aktualnie najwięcej skinów?

Star Guardian Vi nie jest jedynym projektem Thorsten Erdta. W przeszłości stworzył także inne skórki z tej serii, w tym m.in. Star Guardian Leonę. Ta również prezentuje się naprawdę dobrze i mogłaby śmiało trafić do League of Legends.

ZOBACZ – Kogo najczęściej mainują gracze League of Legends w trybie rankingowym?

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej