w

Rell nową postacią w League of Legends. Pierwszy film z wyglądem i umiejętnościami

Zobaczyliśmy pierwszy konkretny przeciek, przedstawiający najnowszą postać, która pojawi się w League of Legends.


Aktualizacja

  • Oficjalnie już udostępniono cały opis i prezentację umiejętności – KLIK

Oryginalna treść

Od kilkunastu dni mówiło się o nowej postaci, która miała się pojawić w League of Legends. Gracze podchodzili do tych informacji sceptycznie, bowiem tempo wydawania ostatnich postaci było naprawdę szybkie.

W sieci pojawił się przeciek pokazujący wygląd i pierwsze umiejętności Rell. Póki co nie ma żadnego opisu skilli, natomiast można się zorientować z filmu, o co mniej więcej chodzi.

Rell w LoLu

Niedawno wspominaliśmy, że postać może być ujawniona już w tym tygodniu i rzeczywiście. W internecie pojawił się bardzo konkretny przeciek pokazujący wygląd i pierwsze umiejętności bohaterki. Rell faktycznie porusza się na stworzeniu, dokładnie tak, jak wskazywaliśmy.

Video

Nic z tego nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, natomiast wydaje się, że postać nie jest żadną modyfikacją ani fansowskim dziełem. Zawsze trzeba jednak podchodzić do tego typu przecieków z pewnym dystansem. Pewność zyskamy dopiero w momencie oficjalnego ogłoszenia Rell przez Riot, czyli prawdopodobnie na przestrzeni kilku godzin bądź dni.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends