w

Riot „buffuje” Sonę, ale nie w taki sposób, jak myślicie. Chodzi o piersi na splash arcie, motyw muzyczny i nie tylko

Riot zmienia splash art Sony – bohaterce powiększono piersi. Star Guardian z motywem muzycznym.


Gracze League of Legends po okazaniu nowych skórek z serii Star Guardian, zauważyli mały szczegół, który nie do końca pasuje do jednej z bohaterek. Społeczność poprosiła Riot o zmianę proporcji ciała.

Twórcy postanowili wziąć prośby graczy na poważnie i tak oto powiększono piersi Star Guardian Sonie. Chociaż niewiele, to widać różnicę, a wielu fanów jest naprawdę zadowolonych z tej decyzji.

Operacja zmiany Sony

Gracze często mają zarzuty do Riotu o modele postaci w nowych skórkach czy też właśnie splash arty. Tym razem gracze zauważyli, że klatka piersiowa Sony w nadchodzącej skórce Star Guardian, nie do końca pasuje do poprzednich skinów. Z tego powodu twórcy postanowili ją powiększyć. Teraz wygląda tak:

Jej splash art otrzymał pewne poprawki, aby dopasować jej twarz oraz ciało do innych jej przedstawień.

Chociaż na pierwszy rzut oka nie widać dużej różnicy, to na przedstawionym przez Spideraxe porównaniu, doskonale widać, co zostało zmienione.

Video

Oprócz tego zdecydowano się na dodanie do nowych skinów popularnego motywu muzycznego serii Czarodziejek Gwiazd. Na początku nie został on dodany na serwer testowy, ale po głośnym proteście graczy postanowiono go przywrócić.

Dodano także „Chiizu VO” do wzmocnionego ataku Sony oraz skorygowano okulary na ikonie bohaterki i emotkach, aby zachować spójność z modelem w grze i splash artem.

Jak można zauważyć, Riot czasami słucha się graczy i dokonuje poprawek. Powinny one trafić na oficjalne serwery wraz ze skórkami w patch 12.13 lub 12.14.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends