w

Riot dał graczom możliwość wyboru, a i tak zrobi po swojemu. Gracze LoLa komentują

Riot zorganizował głosowanie, dał społeczności możliwość wyboru i…


Riot postanowił w tym roku pójść w nieco innym kierunku, dając graczom możliwość wyboru. W 2021 ci nie tylko mogli wybrać reworki, ale także same skórki. Jak się okazuje, prawo wyboru może być jednak złudne.

Jakiś czas temu Riot ujawnił graczom projekty nowych skórek z serii Crime City Nightmare i Debonair 2.0. Wczesne grafiki zaprezentowały takie postacie, jak Akali, Twisted Fate, Leona i Malzahar w zupełnie nowych odsłonach. Dziś okazuje się, że zaprezentowane skórki wcale nie muszą pojawić się w takiej formie, na jaką zagłosowali gracze. Dlaczego?

O skórkach Crime City Nightmare i Debonair 2.0

Większość graczy zainteresowanych nowymi liniami skórek zapewne kojarzy ujawnione niedawno projekty do czwórki bohaterów z League of Legends. Chodzi oczywiście skórki Crime City Nightmare do Akali i Twisted Fate’a oraz Debonair 2.0 do Leony i Malzahara.

ZOBACZ – Riot osłabia Rell. Postać LoLa wygrywa zbyt dużo meczów, a oto jej nadchodzące zmiany

Po jakimś czasie od ujawnienia konceptów czterech postaci pojawiła się informacja, że Riot rozwija wspomniane serie i to, co pokazano na wcześniejszych grafikach, wcale nie musi trafić do gry.

Warto wspomnieć, że ostateczni bohaterowie i projekty skórek Crime City Nightmare oraz Debonair 2.0 prawdopodobnie będą różniły się od tych, które można było zobaczyć na wczesnych grafikach.
Zespół chce podzielić się kolejną dawką informacji później w tym roku.

Taka informacja niespecjalnie spodobała się graczom. Wielu z nich poruszyło ten temat m.in. na Reddicie, pisząc, że czują się lekko oszukani.

Informacja o nowych liniach skórek bardzo mnie martwi, bo może to oznaczać, że ​​nie tylko istnieje ryzyko, że nie dostaniemy skórek dla TFa, Akali, Leony i Malzahara, ale także, że seria nie będzie wyglądała tak, jak ta, na którą głosowaliśmy.

Jeden z graczy podkreślił, że wielu fanów głosowało na konkretny wygląd bohatera, ponieważ chcieli, by właśnie ta postać dostała nowego skina.

Jeśli na przykład ktoś głosował na Debonair (takich jak ja), jest całkiem oczywiste, że naprawdę podobał mu się ten Malzahar i Leona w smokingu. Usunięcie tego, co wybraliśmy, byłoby okropnym pomysłem i naprawdę nie miałoby to sensu.

Póki co nie wiadomo, co twórcy mieli na myśli i w jakim kierunku zmierza cały projekt. Możliwe jest, że Riotowi chodziło o przeróżne poprawki, a nie kompletną zmianę wyglądu bohaterów. Fani mają nadzieję, że mimo wszystko jeśli dana linia skórek pojawi się w grze, to będzie obejmowała bohaterów, których zaprezentowano na koncepcie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends