w

Riot dolewa oliwy do ognia i odpowiada graczom LoLa, którzy są źli o brak powrotu Nexus Blitz

Twórcy League of Legends ponownie nie dotrzymali słowa. Gracze oburzyli się, a w zamian dostali mało zadowalające tłumaczenia.


Wielu fanów LoLa szczerze liczyło na to, że pod koniec 2022 roku do gry powróci tryb Nexus Blitz. Ten typ rozgrywki ma grupę wielu oddanych fanów, którzy doceniają go ze względu na zupełnie inną mapę, która jest świetną odskocznią od trybów rozgrywających się na Summoner’s Rift.

Są nawet i tacy, który uważają, że Nexus Blitz powinien zostać przywrócony na stałe i zająć miejsce usuniętego jakiś czas temu Twisted Treeline. Dziś wiadomo już, że tryb nie powróci w grudniu, czyli obietnice o przywróceniu go pod koniec roku nie zostały dotrzymane. Gracze nie ukrywają swojego poirytowania. Co na to Riot?

Nowe tłumaczenia Rioterów

Riot wyraźnie zaznaczał, że chce przywrócić Nexus Blitz jeszcze w tym roku. Nic więc dziwnego, że sporo osób uwierzyło w to i czekało na ostatnie w 2022 roku wydarzenie.

Gdy okazało się, że trybu jednak nie będzie, a podczas eventu atrakcją mają być odświeżone ARAMy, fani zalali twórców pytaniami i komentarzami, w których pokazywali swoje niezadowolenie. Zarzucano również to, że Rioterzy nie komunikują się ze społecznością i próbują zamieść sprawę pod dywan.

W sprawie wypowiedział się Riot EarthSlug, który stwierdził, że twórcy zaczęli milczeć na temat przyszłych planów, ponieważ nie chcą obiecać czegoś, czego potem nie można spełnić. Nietrudno się dziwić, że wielu graczy oburzyło się jeszcze mocniej.

Do każdego, kto zastanawia się, dlaczego Rioterzy milczą na temat przyszłych planów, mimo że ciągle są o to pytani.

Nie chcemy obiecywać czegoś, co może zostać zmienione. Chcemy mówić tylko o czymś, co na 100% się wydarzy. Spamowanie do nas o więcej informacji nic nie pomoże i nie wpłynie na nasze plany. 

W komentarzach odpisywano, że to wstyd, by tak duża firma ciągle oszukiwała graczy, rzucała słowa na wiatr i zmieniała narracje, by się jakoś wytłumaczyć.

Dostało się nie tylko League of Legends, ale także innym grom od studia. Jeden z komentujących napisał:

Chodzi nam o to, że wydaje nam się, że Rioterzy gów*o robią. 

Nexus Blitz był obiecany na 2022 rok, ale nie wrócił.

W Valorant agenci bardzo potrzebują konkretnych nerfów/buffów, ale przez półtora roku nic konkretnego się nie dzieje.

Liga ma coraz więcej błędów, nawet na scenie profesjonalnej, szczególnie podczas Worldsów i MSI. 

To jest ku*wa żenujące, że Riot nie chce poprawiać czegoś, co przynosi mu dochody. Nie mówię już o beznadziejnych pracownikach. 

Na razie wspomniany Rioter nie odpisał na żaden komentarz w tej sprawie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends