w

Riot Games połączyło wszystkie swoje gry wydarzeniem Spirit Blossom. Tego typu crossoverów będzie więcej

Riot Games

Ogromne wydarzenie Spirit Blossom, które połączyło wszystkie gry Riot Games.


Pod koniec sierpnia zakończyło się trwające ponad miesiąc, jedno z największych do tej pory wydarzeń w League of Legends. Duchowy Rozkwit, któremu towarzyszyły dwie nowe postacie oraz masa nowych skórek, zebrał ogromną ilość pozytywnych opinii i rozlał się na wszystkie gry Riotu. Twórcy zapowiadają, że to nie koniec i tego typu eventów będzie więcej.

Jedno wydarzenie, wszystkie gry

Spirit Blossom, czyli wielki event, którego motywem przewodnim były kwiaty i towarzyszący im, jak sama nazwa wskazuje “Duchowy Rozkwit”, trafił do wszystkich gier Riotu. Deweloper podaje, że przygotowania i prace trwały praktycznie cały rok i pochłonęły masę funduszy, a w projekt zaangażowani byli twórcy innych gier.

To jasne, że gracze chcieliby więcej wydarzeń tego kalibru, ale rzeczywistość jest taka, że wyprodukowanie Duchowego Rozkwitu zajęło prawie cały rok, a nie w każdym wydarzeniu da się skoordynować tak wielkie przedsięwzięcie obejmujące nie tylko League, ale także zespoły innych gier (jak Legends of Runeterra).

ZOBACZ – Jankos tłumaczy, dlaczego gracze League of Legends nie powinni śmiać się z Fnatic

Motyw Spirit Blossom mogliśmy spotkać w:

Czyli wszystkich dostępnych na ten moment grach Riot Games. Pomimo tego, iż koszty stworzenia wydarzenia na taką skalę, są ogromne i potrzebują zaangażowania ogromnej ilości pracowników, deweloper zapowiedział, że już trwają analizy i plany na kolejne crossovery.

Już planujemy i analizujemy, jak dostarczyć kolejne międzygrowe wydarzenie tej wielkości, więc wypatrujcie dalszych informacji, które podamy, gdy staną się dostępne.

Dodatkowo społeczność została poinformowana, że nie każda nadchodząca impreza będzie robiona na taką skalę.

Podsumowując, wierzymy, że podnosimy poprzeczkę, jeśli chodzi o wydarzenia związane z League. Chcemy stale przekraczać oczekiwania, ale wiedzcie, że przeciętne wydarzenie nie będzie w stanie osiągnąć poziomu Duchowego Rozkwitu.

Prawdopodobnie może oznaczać to, iż tego typu eventy odbywać się będą raz w roku, a pozostałe tworzone są z myślą o konkretnej grze i na mniejszą skalę, jak Mecha Kingdoms lub aktualnie trwające PsyOps.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends