w

Riot Games przegapił świetną okazję na zmianę mapy ARAM x ARCANE? Byłby powiew świeżości

Riot Games

Gracze narzekają na to, że Riot przeoczył naprawdę dobrą okazję na zmianę ARAMa.


Ponad dwa tygodnie temu miała miejsca premiera pierwszego z trzech aktów serialu animowanego Arcane. Z tej okazji w League of Legends oraz innych produkcjach Riotu pojawiły się elementy zachęcające do obejrzenia produkcji.

Gracze jednak zwrócili uwagę na ważny element, a mianowicie most w trybie ARAM. Ten się nie zmienił, a faktycznie mógłby.

ARAM x ARCANE

Riot Games w związku z wydaniem swojego pierwszego serialu przy współpracy z Netflixem postanowiło wydać do LoLa kilka ciekawych skórek całkowicie za darmo. Jednak nie zmienili elementu, który według graczy idealnie pasowałby do tematyki serialu.

Chodzi oczywiście o most na mapie Howling Abyss w trybie ARAM, który wciąż pozostał śnieżny i nie otrzymał nowej odsłony, choć mógłby. Deweloperzy mieli do tego świetną okazję, robiąc z mapy Howling Abyss most znany z serialu Arcane łączący Zaun i Piltover.

Niestety pierwszy sezon zakończył się już w poprzedni weekend, co oznacza, że Riot już nie wyda takiej mapy i tym samym stracił naprawdę dobrą szansę. Szczególnie że twórcy zmieniali już tę mapę podczas premiery Pyke – Butcher’s Bridge.

Nie wszystko jednak stracone. Zapowiedziany został już sezon 2, którego premiera będzie miała miejsce po roku 2022. W związku z tym deweloperzy mają dużo czasu, aby przygotować mapę.