w

Riot Games rozdaje 750 RP do League of Legends za wypełnienie ankiety. Zajrzyjcie na maila

Riot rozdaje RP. Faktycznie, ankiety od Riotu okazały się być prawdą, co potwierdzili sami deweloperzy.


Punkty RP to waluta premium, z którą zaznajomiony jest praktycznie każdy gracz League of Legends. Mimo że bohaterów odblokowuje się za przyznawaną za granie Niebieską Esencję, skórki i inne elementy kosmetyczne kupuje się za pomocą Riot Pointsów.

Walutę praktycznie da się pozyskać jedynie wydając realne pieniądze, jednak co jakiś czas pojawiają się okazje na zdobycie jej za darmo – czy to za pośrednictwem starego systemu poleceń, zewnętrznych portali, turniejów i konkursów.

Jak tym razem Riot rozdaje RP?

W sieci pojawiły się pytania dotyczące rozsyłanych przez Riot maili. Mimo że domena, z której wysłana została wiadomość zgadzała się z oficjalnymi, graczy podchodzili jednak do otrzymanego maila z dystansem. Naturalnie w społeczności od razu rozpoczęły się pytania o to, czy twórcy League of Legends faktycznie oferują 750 RP za wykonanie powierzonego zadania i nie jest to scam, w efekcie którego można stracić swoje konto.

Z maila wynika, że wypełnienie ankiety wysłanej przez twórców zajmie około 25-30 minut, a następnie, jeśli odpowiedzi zostaną zatwierdzone, nagrodzone zostanie to 750 RP.

Autor wpisu skontaktował się z Riotem, aby uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące wiarygodności wiadomości. Rioter odpisał, że jest to faktycznie mail od twórców League, jednocześnie dzieląc się linkiem do oficjalnego wpisu, w którym można znaleźć wszystkie domeny, z jakich przychodzi korespondencja od studia.

Trzeba przyznać, że możliwość zdobycia RP za wykonanie ankiety jest naprawdę interesująca. Należy jednak mieć na uwadze to, że z maila wynika, że nie każdy otrzyma walutę premium, a na dodatek z komentarzy graczy wynika, że ukończenie zadania potrafi zająć nawet dwa razy tyle czasu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends