w

Riot Games szykuje film o League of Legends? Deweloper zatrudnia nowych pracowników

Riot Games

Istnieje szansa, że kinowe uniwersum League of Legends się rozszerzy. Riot szuka nowych pracowników.


Fani League of Legends od wielu lat proszą Riot o film związany z ich ulubioną grą. MOBA ma do tego ogromny potencjał, co niejednokrotnie udowadniali twórcy w krótkich animacjach. Trudno więc się dziwić graczom, że tak bardzo im na tym zależy.

Rok temu światem seriali zatrząsnęła premiera Arcane, serialu z Ligi, w którym pojawiła się tylko część świata Runeterry. Teraz istnieje szansa, że to nie koniec i powstaną też inne działa.

Oznaki poszerzenia kinowego świata

Świat Runeterry skrywa multum sekretów i niesamowitych historii. Wiele z nich dotyczy losów postaci, a tych również w Lidze jest naprawdę sporo i tylko część znajduje się w serialu Arcane umiejscowiony w Piltover i Zaun. Jednak informacji dotyczących innych produkcji jest niewiele. Na ten moment deweloperzy nie chwalą się sukcesami i niczego nie zapowiadają, ale to nie oznacza, że nikt nad tym nie pracuje.

Od jakiegoś już czasu deweloperzy prowadzą rekrutację na filmowe stanowiska jak Global Head of Live Action Film oraz Global Head of Live Action TV:

Sugeruje to, że powstać może pełnometrażowy film akcji. Być może opowiadający o losach świata w jednym z sezonów lub dotyczący historii, która już się odbyła. Chociaż na ten moment są to tylko przepuszczenia. Patrząc jednak na to, jak szybko znikają oferty pracy na oficjalnej stronie Riotu, można założyć, że pozyskiwanie ekipy idzie sprawnie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends