w

Riot idzie na kompromis w sprawie włosów K/DA ALL OUT Evelynn i zmienia… Splash art

Riot Games

K/DA ALL OUT Evelynn otrzyma nowy splash art w związku z krótszymi włosami na modelu w grze.


Na chwilę po ujawnieniu wyglądu najnowszych skórek z serii K/DA do Evelynn, Ahri, Kai’Sy i Akali, graczom nie spodobał się model tej pierwszej. Szczególną uwagę zwracały włosy, które były stanowczo krótsze niż w zapowiedziach i na splash arcie. Riot postanowił pójść jednak na kompromis i zmienić splash art.

Włosy Evelynn

Riot przyznał się do wpadki i przeprosił użytkowników za wprowadzanie w błąd za sprawą splash arta, który przedstawia Evelynn inaczej niż wygląda ona w grze. Jednocześnie stwierdzono, że z modelem nie są w stanie nic zrobić ze względu na ograniczenia animacji. Dłuższe włosy zwyczajnie nachodziłyby na inne części modelu. Dzisiaj jedna z Rioterek postanowiła opublikować zaktualizowaną wersję tła postaci, która według niej lepiej pasuje do wyglądu w grze.

ZOBACZ – Toksyczność graczy LoLa i Valorant doprowadza Rioterów do płaczu. Regulaminy nic nie dają?

Jak możemy zauważyć, usunięto część włosów, które znajdowały się za postacią i pomimo tego, iż splash art oddaje ich wygląd w grze, gracze nie są zadowoleni. Część społeczności dalej twierdzi, że przydałaby się jej nowa animacja, która wprowadzałaby możliwość zatrzymania długich włosów. Inni użytkownicy uważają natomiast, że deweloper musi lepiej kontrolować grafików i prace, które tworzą, aby nie dawać złudnej nadziei graczom.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends