w

Riot informuje, kiedy wprowadzony zostanie patch 13.2. ASU Ahri przesunięte – na kiedy?

Twórcy opublikowali informacje o tym, kiedy zostaną wprowadzone dwa kolejne patche.


Zapewne większość osób wie, że w ostatnim czasie Riot miał pewne problemy. Firma zmagała się z cyberatakiem, który wprowadził niemałe zamieszanie (zobacz: Riot potwierdza atak na League of Legends. Czy dane graczy wyciekły? Wszystko, co wiadomo).

Wiele rzeczy stanęło pod znakiem zapytania. Gracze zaczęli zastanawiać się, jak te wydarzenia wpłyną na wydawanie nadwartości do LoLa – twórcy przyznali, że aktualizacje i nowości zostaną opóźnione. Nie było jednak wiadomo czy przesunięte terminy nie zostaną zmienione, a patche nie pojawią się jeszcze później, niż zapowiedziano.

Ostatecznie Riot wydał oświadczenie, że ukończono prace nad hotfixem i jest już pewne, kiedy pojawią się aktualizacje 13.2 i 13.3.

Aktualizacje 13.2 i 13.3 w League of Legends

Parę dni temu, gdy do społeczności trafiła informacja o ataku na Riot Games, twórcy ogłosili, że niektóre z wydawanych zawartości muszą zostać przesunięte. Tyczyło się to m.in. wyczekiwanego przez wielu ASU Ahri, o którym mówi się naprawdę dużo. Niestety problemy sprawiły, że aktualizacja wizualna bohaterki nie zostanie dodana do gry w tym miesiącu.

Ostatecznie udało się uporać z kłopotami związanymi z patchem. Na oficjalnym koncie League of Legends pojawiłą się informacja, że pracownicy ukończyli prace nad hotfixem.

Wiadomo już, że kolejny patch – 13.2 pojawi się 26 stycznia, czyli w czwartek.

Hej gracze, szybka aktualizacja: nasz zespół zakończył pracę nad hotfixem, który będzie zawierał treści zaplanowane na patcha 13.2. Łatka zostanie uruchomiona 26 stycznia, ale niestety nie będziemy mogli dołączyć ASU Ahri i paru innych rzeczy, które pojawią się w kolejnej aktualizacji – 13.3 (8 lutego 2023).

Dziękujemy za cierpliwość. Dobrą wiadomością jest to, że jesteśmy na dobrej drodze, aby wszystko naprawić do końca tygodnia, co pozwoli nam wrócić do regularnego wprowadzania aktualizacji. 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends