w

Riot ma na celowniku jeszcze jedną postać do reworku. Kiedy się spodziewać zmian Corkiego?

Czy jeden z mniej popularnych bohaterów doczeka się VGU?


Dopiero co twórcy podzielili się dalszymi planami na aktualizowanie bohaterów. Na ten moment trwają prace nad Dr Mundo, a 20 stycznia zakończone zostało głosowanie, w którym społeczność mogła wybierać kolejną reworkowaną postać. Kandydatami byli championi tacy jak Udyr, Shyvana, Nocturne, Skarner i Quinn, natomiast w jeszcze poprzednich wiadomościach podawanych przez Rioterów wspominani byli Rammus, Olaf, Cho’Gath i Shaco.

W dyskusji pod dalszymi planami dotyczącymi aktualizowania bohaterów Ryan ‘Reav3’ Mireles został zapytany o Corkiego. Jaka była jego odpowiedź?

Co Rioter myśli o Corkim?

Corki to jeden z najstarszych bohaterów League of Legends. W grze pojawił się już ponad 11 lat temu, bo 19 września 2009 roku. Dziś stan postaci nie prezentuje się zbyt dobrze. W dywizjach Platyna+ champion wybierany jest naprawdę rzadko. Pojawia się w mniej niż 1% gier, a nowi gracze często omijają go szerokim łukiem.

Po pytaniu jednego z graczy na temat małych poprawek Corkiego projektant zdradził, że znajduje się on na liście bohaterów, którzy otrzymają aktualizację.

Nie miałem wobec niego żadnych drobnych planów, ale z pewnością znajduje się na liście VGU. Najprawdopodobniej nie potrzebuje dużych zmian w gameplayu, jednak od strony artystycznej i tematycznej sporo mu brakuje.

ZOBACZ – Dlaczego Riot wyłączył skórkę do Jhina ze Zwojów Shan Hai? Chodzi o błąd z niewidzialnością

Z innego artykułu można dowiedzieć się, że twórcy już wkrótce planują udostępnić ankietę, w której społeczność będzie mogła wybrać kolejnego aktualizowanego championa (Riot aktualnie pracuje nad reworkiem Dr. Mundo. Jakie są dalsze plany twórców LoLa wobec VGU?).

Czy znajdzie się na niej Corki? Trudno na ten moment odpowiedzieć na to pytanie. W ankietach przeważnie pojawiają się postacie, które mają przejść kompletny rework, a ten, jak wspomniał sam Rioter, niekoniecznie jest omawianemu bohaterowi potrzebny.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends