w

Riot ma pewne problemy z wydaniem Naafiri. Premiera nowej bohaterki LoLa zostanie opóźniona?

Jedna z Rioterek wypowiedziała się na temat nadchodzącej do gry Darkinki.


W ostatnim czasie twórcy League of Legends ciężko pracowali nad aktualizacją różnych istniejących już bohaterów. Wydano pomniejsze reworki do paru postaci, które dały im nowe życie. Mimo że odświeżenie nie zawsze wiązało się ze wzrostem win ratio (Tragiczny win rate Neeko efektem ubocznym świetnego reworku. Jak radzi sobie zaktualizowana bohaterka Lola?), to wielu graczy chwaliło Riot za to, że przeróbki są naprawdę interesujące, a gra odnowionymi championami sprawia wiele frajdy.

Jednak reworki to nie wszystko. Społeczność fanów wyczekuje na premiery nowych postaci, które to zapowiadano już jakiś czas temu. Póki co wiadomo o paru projektach, nad którymi pracuje Riot. Wśród nich jest m.in. tajemniczy wampir z Czarnego Zamku, atramentowy mag czy nowa Darkinka – Naafiri. I to o tej ostatniej wypowiedziała się niedawno jedna z Rioterek.

Co z premierą Naafiri?

O zbliżającej się do League of Legends bohaterce mówi się naprawdę dużo. Nic w tym dziwnego – temat Darkinów jest dość popularny w społeczności gry. Po premierze supporta Milio, wielu graczy zaczęło zastanawiać się, kiedy Naafiri w końcu pojawi się na Summoner’s Rift.

Na temat premiery postaci wypowiedziała się jedna z pracownic – Riot Lexical. W krótkim tweecie napisała:

Nasza królowa nie jest jeszcze gotowa! Czeka na odpowiedni moment na swoje wielkie wejście!

Wygląda na to, że Riot napotkał na pewne problemy z wydaniem bohaterki lub – co również możliwe – nie chce się spieszyć z jej premierą, by ją lepiej dopracować. Pierwsze wrażenie związane z championem jest bardzo ważne. A społeczność kojarzy sytuacje, w których wydanie nowej postaci nie wyszło zbyt dobrze i ta albo została szybko zapomniana (jak np. Rell), albo miała tragiczne statystyki i wymagała szybkich poprawek.

Fani spekulują, że data wydania bohaterki wypadnie w okolicach patcha 13.12 lub 13.13. Oznacza to, że nowa Darkinka pojawi się w League of Legends nie wcześniej, jak w czerwcu.

Wcześniej gracze wierzyli, że Naafiri pojawi się na Summoner’s Rift wraz z premierą skórek Inkshadow.. Liczono na to, że dołączenie nowej Darkinki do gry zbiegnie się z MSI 2023. Niestety ta teoria okazała się błędna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends