w

Riot miało zamiar wprowadzić blokady na rankedy w League of Legends?

Riot Games

Pomysł Riotu, który ostatecznie nie wypalił.


Jeden z graczy zaproponował czasowe blokady na kolejkę rankingową dla toksycznych członków społeczności. Okazało się, że Riot myślało nad tym, ale ostatecznie uznano, że nie jest to dobry pomysł. Dlaczego?

Blokada na rankedy

Fani League of Legends słyną z genialnych pomysłów, które często wykorzystuje deweloper. Czasami jednak nie widzą minusów, które bardzo dobrze punktują pracownicy. Co tym razem poszło nie tak i dlaczego zablokowanie kolejki rankingowej, to zły pomysł?

ZOBACZ – Czego można spodziewać się podczas ujawnienia reworka Volibeara w League of Legends?

Jak podaje pracownik Riotu komentujący pomysł gracza na czasową blokadę rankedów, projektanci LoLa myśleli nad takim rozwiązaniem, ale ostatecznie zostało odrzucone. Powodem jest tylko częściowe rozwiązanie toksyczności, która zostałaby przerzucona na gry normalne.

W rezultacie zadowoleni byliby tylko ci, którzy pragną wbić rangę, a na graczy z przyjemności, przelana zostałaby cała „śmietanka” nagannie zachowujących się przywoływaczy. Dlatego w studiu przy współpracy z psychologami dalej trwają prace nad wynalezieniem idealnego rozwiązania, które być może nigdy nie zostanie odkryte.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends