w

Riot o Emporium Esencji w League of Legends. Kiedy powróci? Twórcy mają konkretne plany

Rioterzy wypowiedzieli się na temat znanego i lubianego sklepu za Niebieską Esencję. Okazuje się, że ten może wrócić już całkiem niedługo.


Można śmiało powiedzieć, że Emporium Esencji to coś, co lubi większość graczy League of Legends. Sporo osób wyczekuje tego typu ofert, by wydać zgromadzoną przez ostatnie miesiące darmową walutę z gry. Sklep oferuje naprawdę dużo ciekawej zawartości, takiej jak chromy czy ikonki, szczególnie te, które przedstawiają bohaterów w uroczy sposób. Niejedna osoba uwielbia zbierać je na swoim koncie, nawet jeśli nie używa ich bezpośrednio na profilu.

Wielu fanów LoLa było naprawdę zawiedzionych, gdy ogłoszono, że twórcy rezygnują z Emporium, a jego poprzednia edycja będzie tą ostatnią. Mówiono, że nie ma gwarancji, że sklep powróci w znanej formie ani czy jeśli w ogóle powróci, to kiedy się to stanie.

Dziś wiadomo, że Emporium jednak ponownie pojawi się w League of Legends i to prawdopodobnie całkiem niedługo. Do tego ma niespecjalnie różnić się od swojej dawnej formy.

Emporium Esencji w League of Legends

W najnowszym filmie od Riot Games wypowiedziano się m.in. o wspomnianym wyżej Emporium Esencji. Gracze masowo wypytywali o ten temat, więc twórcy przyznali, że sklep faktycznie wróci i nie będzie mocno różnił się od poprzedniej odsłony – a przynajmniej nie odczują tego gracze, bo w kwestii technicznej zmieni się sporo rzeczy.

Video

W ubiegłym roku ogłosiliśmy, że na jakiś czas zrezygnujemy z Emporium Esencji i trochę nad nim popracujemy, zanim będziemy mogli ponownie wam je dostarczyć.

Pracowaliśmy nad nim i mamy zmienione wiele technikaliów, które je wspierają i chcemy wrócić ze sklepem tego lata. Nie jest to gwarantowana data, ale bardzo prawdopodobna. Ta wersja nie będzie bardzo różniła się od poprzednich Emporium, jednak pod spodem będzie funkcjonowało ono znacznie inaczej, abyśmy mogli wprowadzać do niego fajne zmiany w przyszłości.

Jak widać, Emporium ma powrócić jeszcze tego lata,  czyli za parę miesięcy. Twórcy nie zdradzili, co konkretnie się w nim pojawi, ale skoro ma nie różnić się szczególnie od poprzednich edycji, to można ponownie spodziewać się chrom, ikonek czy emotek.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends