w

Riot o reworku Skarnera z League of Legends. Niestety trzeba będzie jeszcze poczekać

Twórcy LoLa wrócili do tematu VGU Skarnera. Czy pojawiły się jakieś nowe informacje?


Skarner to bohater, który pojawił się na Summoner’s Rift 9 sierpnia 2011 roku. Dziś nie cieszy się szczególną popularnością. Można wręcz powiedzieć, że przez niektórych graczy został zupełnie zapomniany. To, jak bardzo niszową postacią jest, swojego czasu idealnie pokazywał licznik dni bez nowego skina – Skarner jako jedyny w historii LoLa przebił 2000 dni. Ostatecznie otrzymał nowego skina, jednak to nie sprawiło, że stał się bardziej popularny.

Pomocą w tej sytuacji ma być pełna przeróbka championa, czyli VGU. O tej mówi się już od jakiegoś czasu – twórcy publikowali nawet wstępne szkice i pomysły. Co wiadomo dziś? Czy fani bohatera muszą jeszcze długo czekać?

VGU Skarnera z League of Legends

Lexi „Riot Lexical” Gao, główna producentka ds. bohaterów, wypowiedziała się na temat nadchodzącego reworku Skarnera. O VGU championa mówiło się już od jakiegoś czasu (na przykład: Pierwszy rzut oka na zmienionego Skarnera. Tak Riot widzi zreworkowanego bohatera LoLa).

Z krótkiej wypowiedzi Rioterki wynika, że fani skorpiona będą musieli jeszcze trochę poczekać. Lexical opowiedziała o aktualizacji bohatera w dość humorystyczny sposób bez podawania szczegółów. Warto jednak zwrócić uwagę na fragment o tym, że więcej informacji o VGU pojawi się „jeszcze w tym roku”.

Minęło już trochę czasu, odkąd ostatni raz mówiliśmy o naszym ulubionym kryształowym skorpionie.

Zespół ds. VGU Skarnera zaczął poszukiwać nowych sposobów na nakręcenie jego kolczastej fantazji. Obecnie przeszukujemy wszystkie dostępne źródła wiedzy na temat stawonogów, w poszukiwaniu ekscytujących motywów, zestawów umiejętności i historii.

Więcej na temat tego procesu ujawnimy jeszcze w tym roku w postaci blogu od dewelopera.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends