w

Riot o tym, kiedy rework Skarnera z League of Legends w końcu trafi do gry

Twórcy LoLa ponownie wypowiedzieli się o przeróbce Skarnera. Rework zbliża się wielkimi krokami.


Aktualizacja Skarnera jest jedną z najbardziej wyczekiwanych rzeczy związanych z LoLem w ostatnich miesiącach, jeśli nie latach. Bohater nie doświadczył ze strony twórców zbyt wiele miłości przez bardzo długi czas (jako jedyny w historii gry w pewnym momencie czekał na nowego skina ponad 2000 dni). Nie pomogła premiera Seraphine, której lore było mocno kontrowersyjne i uderzało w przodków Skarnera, co nie spodobało się fanom tego championa.

O samym reworku Riot mówił już wielokrotnie, podsycając ciekawość społeczności. Po licznych zapowiedziach, gracze chcieli poznać jakieś konkretny, jeśli chodzi o wydanie VGU.

O reworku Skarnera z League of Legends

Ostatniego dnia lutego twórcy LoLa opublikowali aktualizację od deweloperów, czyli filmik w którym opowiadają o najbliższych planach na rozgrywkę, nowych skórkach, systemie Vanguard, aktualizacji botów i nie tylko. Nie wspomniano tam jednak o przeróbce Skarnera, na którą czeka wiele osób. Gracze nieco się tym faktem oburzyli i zaczęli pytać twórców, czy wiadomo coś o premierze VGU.

Rework Skarnera został w przeszłości przełożony przez pewne problemy i niespodziewane opóźnienia ze strony Riotu. Gdyby wszystko poszło po myśli twórców, odświeżony bohater trafiłby na Summoner’s Rift w ubiegłym roku.

Fani byli zaskoczeni, że twórcy opublikowali aktualizację deweloperską bez żadnej wzmianki o Skarnerze. Społeczność zaczęła się martwić kolejnym opóźnieniem, o którym być może Riot boi się mówić.

Jeremy „Brightmoon” Lee, zapytany o to na Reddicie, odpisał, że nie ma żadnych problemów z VGU, a całość trafi na PBE naprawdę niedługo.

Martwiłem się, że za dużo mówimy o Skarnerze, ale z perspektywy czasu wiem, że myliłem się. Jego rework pojawi się na PBE w ciągu kilku tygodni, nie miesięcy, więc trzymajcie się.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, odświeżony bohater może znaleźć się na serwerze testowym jeszcze w tym miesiącu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends