w

Gracze LoLa wybrali postać, która ich zdaniem nie pasuje do gry

Społeczność LoLa dyskutowała o tym, który bohater niezbyt pasuje do tego tytułu.


Gracze regularnie rozmawiają na przeróżne tematy związane z championami. Niektóre dyskusje dotyczą siły postaci, inne ich projektów, skórek czy lore. W ostatnim czasie pojawiło się wiele takich dyskusji, w tym np. Gracze LoLa wybrali, jakie postacie w drużynie przeciwnej oznaczają automatyczną przegraną.

Tym razem jeden z fanów zapytał innych o to, który champion odstaje od reszty i ma się wrażenie, że zwyczajnie nie pasuje do tego tytułu.

Postać, która nie pasuje do League of Legends

Jeden z użytkowników Reddita zapytał o to, który bohater zdaniem społeczności nie pasuje do gry.

Chciałbym wiedzieć, jaki champion według was, nie pasuje do League of Legends.

Gracz zaznaczył, że nie chodzi tutaj o to, że niektóre postacie są znienawidzone. Jak przyznał, taki Teemo uchodzi za irytującego przeciwnika, ale jest bohaterem ikonicznym, kojarzonym z League of Legends i co za tym idzie, jest nieodłączną częścią tego tytułu.

W trzy godziny przytoczony wpis zebrał ponad 2000 komentarzy. Jest to naprawdę solidna liczba i może się wydawać, że w tej sekcji gracze zaczęli ogromną dyskusję. Prawda jest jednak trochę inna.

Okazuje się, że wśród tych wszystkich wpisów pojawia się głównie tylko jedno słowo, a konkretnie imię bohaterki – Yuumi.

Jest to tylko przykład, ponieważ podobnych fragmentów sekcji komentarzy jest znacznie więcej. Użytkownicy wręcz prześcigali się w tym, kto więcej razy skomentuje słowem „Yuumi”.

Zapewne autor wpisu spodziewał się konkretnej rozmowy i wymiany argumentami, ale wyszło, jak wyszło.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends