w

Riot odpowiada, czy gracze League of Legends będą mieli szanse poznać twarze Jaxa i Kindred

Odpowiedź jednego z twórców na temat masek u Jaxa i Kindred. Co z ich prawdziwymi obliczami?

Reklama


Mimo że League of Legends jest grą MOBA, to dla wielu graczy właśnie fabuła jest elementem stawianym na pierwszym miejscu. Dla nich istotne mogą być drobne szczegóły, które mimo braku bezpośredniego wpływu na rozgrywkę potrafią całkowicie zrujnować odbiór danego bohatera.

Tym razem tematem przewodnim stała się dwójka zamaskowanych bohaterów, o których ukrytych tożsamościach postanowił wypowiedzieć się jeden z Rioterów.

Czy gracze poznają prawdziwe twarze Kindred i Jaxa?

WAAARGHbobo odpowiedzialny za fabułę wielu opowiadań i postaci postanowił odpowiedzieć na pytanie, które zadał jeden z graczy dotyczące masek u bohaterów takich jak Jax czy Kindred.

Myślę o kilku bohaterach, u których ujawnienie ich twarzy nie byłoby niczym złym, ale również o takich, u których nigdy nie powinno mieć to miejsca (na przykład Kindred – przenigdy). Potrafię wyobrazić sobie ukazanie Jaxa przed walką, jeśli założymy, że został zmieniony w walce z pustką. Może nawet ujawnilibyśmy jego aktualną twarz pod koniec serii. Mimo wszystko jest on bohaterem, który prawdopodobnie powinien pozostać owianym tajemnicą przynajmniej na jakiś naprawdę długi czas.

Bezpośrednimi odpowiedziami są więc nie w przypadku Kindred i być może w przypadku Jaxa. W momencie, kiedy Rioter wspomina o „naprawdę długim czasie”, nie do końca wiadomo, czego się spodziewać. Mimo wszystko Jax jest już dość starym bohaterem.

ZOBACZ – Większość graczy League of Legends kupuje skórki, bazując tylko na splash arcie

W League of Legends jest stosunkowo niewielu zamaskowanych bohaterów, lecz są oni przeważnie naprawdę ikoniczni, a sama maska odgrywa sporą rolę w ich wizerunku. Najlepszym przykładem, który nie został poruszony w odpowiedzi jednego z twórców, może być Jhin, którego zapewne większość graczy nie wyobraża sobie bez maski.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends