w

Riot podczas reworku Kayle przypadkowo znerfił jeden z buildów bohaterki? Gracze zawiedzeni twórcami

Po zmianach Kayle pojawił się u niej pewien problem. Gracze LoLa nawołują do poprawek.


Przed pojawieniem się aktualizacji 10.18 wielokrotnie można było czytać o obszernych zmianach Ahri i Kayle. Obie postacie miały ostatecznie na nich zyskać. Patrząc po pick i win ratio, tak się stało, choć gracze jednej z bohaterek zauważyli pewien efekt uboczny zmian, który niekoniecznie im się spodobał. O co chodzi?

Co jest nie tak z Kayle po zmianach?

Problem dotyczy jednego konkretnego itemu, którego budowa nie jest już opłacalna. Wszystko odnosi się do przedmiotu budowanego z Łzy Bogini – Manamune. W aktualizacji 10.17 był on wybierany w prawie 10% gier, ale wraz z usunięciem kosztu many jednej z umiejętności kompletnie straciło to sens.

ZOBACZ – Pierwsze cosplaye Seraphine z League of Legends. Który wypadł najlepiej?

W zeszłym sezonie wbiłem Diament dzięki Muramana Rageblade Kayle – ten build jest przezabawny. Według Lolalytics 9,94% graczy budowało Manamune na Kayle, więc nie jestem jedynym graczem.

Z usuniętym kosztem many na E gracz nie może już nastackować Łezki wystarczająco szybko. Gdyby umiejętność została potraktowana podobnie do W Kassadina, sytuacja mogłaby ponownie się odwrócić.

Czy gracze Kayle mogą liczyć na podobne poprawki? Nie wiadomo. Naprawdę wiele osób się ich domaga, a w przeszłości kilkukrotnie udało się już wywalczyć społeczności drobne zmiany. Czas pokaże, jak sytuację potraktują twórcy tym razem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends