w

Riot podwoi liczbę bonusowych RP kupowanych w LoLu. Wszystko, co trzeba o tym wiedzieć

Riot Games

Już niedługo gracze będą mieli okazję otrzymać dwa razy więcej dodatkowych RP, niż normalnie.


Riot Games przygotowało dla graczy fajną akcję, w ramach której będzie można zdobyć dwa razy więcej bonusowych Riot Points, czyli płatnych punktów w League of Legends. Zazwyczaj tego typu akcje są limitowane do konkretnych regionów i omijają Polskę.

Tym razem jednak mimo wcześniejszych zapowiedzi, Polska i regiony EUNE i EUW wezmą udział w promocji. I choć całość ma być efektem współpracy Riotu z Mastercard, to nie będzie prawdopodobnie limitów tylko do tego sposobu płatności.

Bonusowy tydzień z RP

W zeszłym tygodniu pojawiła się wiadomość odnośnie loterii i promocji, w ramach której gracze kupując RP będą otrzymywać dwa razy więcej punktów. Miało to być limitowane do USA i Kanady, jednak finalnie okazało się, że akcja obejmie również inne regiony.

Wyjątkowo tym razem dostępu nie będą miały azjatyckie regiony, jak Garena.

Startu możemy spodziewać się już 1 lipca około godziny 21:00. Pamiętajmy jednak, że nie jest to oficjalna data i wszystko może się zmienić, więc warto poczekać na odpowiedni komunikat przed zakupem.

Riot zaktualizował również informację odnośnie bonusów. Dzisiaj wiemy, że chodzi o bonusową liczbę RP, a nie bazową. Oznacza to, że aby załapać się na promocję, należy kupić RP za minimum 20zł.

Wiele osób zareagowało bardzo nerwowo, według nich Riot znowu wprowadza w błąd swoimi niejasnymi komunikatami.

Loteria tylko dla Ameryki i Kanady

Każdy gracz ze Stanów Zjednoczonych oraz Kanady (oprócz prowincji Quebec), który podepnie kartę Mastercard w kliencie League of Legends, ma szansę zdobyć niesamowite nagrody.

Jeden ze szczęśliwców będzie mógł grać i trenować razem z Davidem Turleyem (Phreak). Znany komentator udzieli graczowi wskazówek i porad dotyczących League oraz zagra z nim pełną grę.

Pięciu zdobywców drugiego miejsca będzie mogło zadać 5 pytań analitykowi i casterowi Jamesowi Pattersonowi zwanemu również jako Dash. Odpowie on na nie prywatnie w wiadomości wideo. Cała 6 otrzyma również gadżety LCS i Mastercard oraz inne ciekawe nagrody.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends