w

Riot pokazuje, jak wyglądają teraz skiny Ahri. Bohaterka LoLa przeszła aktualizację wizualną

Jak wyglądają poszczególne skiny Ahri po jej wizualnej aktualizacji?


Ahri to bohaterka, która pojawiła się na Summoner’s Rift 14 grudnia 2011 roku. Dziś po ponad 11 latach od premiery, postać cieszy się ogromną grupą oddanych fanów. Jest też jednym z najpopularniejszych championów w całej grze – mało który gracz kompletnie jej nie kojarzy.

Lisica doczekała się wielu interesujących skórek i dodatków kosmetycznych. Niestety przez lata jej model mocno się zestarzał i zaczął odbiegać od dzisiejszych standardów graficznych. Twórcy zdecydowali się odświeżyć bohaterkę za pomocą ASU, które było zapowiadane już kilka miesięcy temu.

W końcu gracze mogą zobaczyć efekty prac. Niedawno opublikowano odnowione splash arty i wygląd podstawowego skina w grze. Czas na inne skórki.

Odświeżone skórki Ahri z League of Legends

W innym artykule na temat ASU Ahri można obejrzeć odświeżone splash arty kilku starszych skinów (m.in. Popstar, Challenger czy Midnight) – Przeciek ASU Ahri z League of Legends – nowe ikony umiejętności, aktualizacja grafik. W linku zobaczyć można również nowe ikonki skilli bohaterki oraz wygląd jej podstawowego modelu w czasie rozgrywki.

Przyszedł czas na pokazanie poszczególnych skórek, a Ahri ma ich naprawdę sporo. Jak łatwo się domyślić, najstarsze z nich zmieniły się najbardziej. Nowsze dostały jedynie drobne poprawki. Ich splash arty zmieniły się nieznacznie lub wcale.

Jak widać, starsze skórki Ahri zyskały teraz nowe życie – zarówno pod względem splash artów, jak i modelów oraz recallu (mimo że w większości przypadków jest identyczny, to na pewno prezentuje się ciekawiej niż dawny brak jakiejkolwiek rozbudowanej animacji).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends