w

Riot publikuje najpopularniejsze mityczne przedmioty dla większości postaci z LoLa

Jakie przedmioty Mityczne najczęściej kupują dani bohaterowie?


Wczoraj jeden z pracowników Riot Games opublikował szczegółowe statystyki dotyczące przedmiotów Mitycznych, które używane są przez postacie z danych klas.

Teraz ten sam Rioter idzie o krok dalej i przedstawia społeczności zestawienie podzielone na poszczególnych bohaterów. Jak to wygląda i które przedmioty cieszą się największą popularnością?

Mityki na postaciach

Chociaż zestawienie najważniejszych itemów na klasach jest ciekawe, większą uwagę graczy przykuwają konkretne championy. Z tego właśnie powodu, dyrektor Riotu zajmujący się rozgrywką w League of Legends pokazał społeczności, jeszcze bardziej szczegółowe statystyki.

ZOBACZ – Dlaczego teleport jest o wiele lepszy na TOPie niż ignite? Gracze o sposobie na wygrywanie gier w LoLu

Jak możemy zauważyć i potwierdza to również Rioter, praktycznie na żadnym bohaterze, gracze nie budują tego samego przedmiotu częściej niż w 75% gier. Wyjątkiem są natomiast tanki, na których dominuje Sunfire Aegis i jego popularność często przekracza 80%.

Niektóre klasy, takie jak ADC, Fighter, AP Assassin / Bruiser są bardzo blisko naszego celu. Kilka z nich w większości trafia w cel, ale wymaga pewnych korekt (mag, tank wspierający). Zobowiązaliśmy się do pracy nad zróżnicowaniem wyboru normalnych tanków poza jednym Sunfire.

Oznacza to, że prawdopodobnie do końca sezonu Riot Games skupi się główni na tych klasach, aby dopasować je do rozgrywki. Przedmioty pozostałych nie powinny ulec znaczącym zmianom.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends