w ,

Riot ujawnił kolejne informacje o grze Projekt L. Prezentacja Yasuo i nowe fragmenty gameplay’u

Twórcy League of Legends zaprezentowali nowe rzeczy związane z bijatyką w uniwersum Runeterry.


Parę dni temu pojawił się artykuł z przewidywaniami na temat tego, czy Riot już wkrótce pokaże kolejne materiały związane z Projektem L. Domysły graczy okazały się trafne, ponieważ twórcy gier takich, jak League of Legends, Wild Rift, Valorant czy Legends of Runeterra, faktycznie opublikowali nowe treści związane z bijatyką, nad którą aktualnie pracują.

Nowy zwiastun Projektu L

Reklama

Przypuszczenia jednego z leakerów z League of Legends były słuszne, Riot faktycznie zaprezentował nowe rzeczy związane z Projektem L podczas tegorocznego EVO 2023.

Chcieliśmy poświęcić chwilę, aby przekazać wam wszystkie potrzebne informacje na temat Projektu L, który będzie dostępny przez cały dzisiejszy i jutrzejszy dzień na terenie targów.

To, w co zagracie, to demo Projektu, które przygotowaliśmy specjalnie na Evo. Ponieważ gramy we wciąż rozwijaną wersję, zapewnimy kontrolery, ale w przyszłości będziemy oczywiście wspierać wszystkie rodzaje urządzeń. Chcemy poznać waszą opinię!

Video

Podczas prezentacji twórcy wyjaśnili podstawowe mechaniki gry oraz to, że bohaterowie będą mieli unikalne ataki, combosy, jak i różne superumiejętności.

Reklama

Nazwy poszczególnych skilli i to, jak je zagrać, pojawiły się na specjalnych grafikach, które pokazują poszczególnych championów. Póki co dostępny jest Ekko, Ahri, Darius oraz ujawniony na najnowszym zwiastunie Yasuo.

Warto przypomnieć, że w Project L będzie można grać zarówno w jednoosobowej drużynie, jak i ze znajomym. System pomocy to innowacyjne rozwiązanie, które było zapowiadane już jakiś czas temu. Wcześniej zapewniano, że jest to coś, co ma wyróżnić Project L na tle innych bijatyk.

Video

Nie można zapominać, że gra jest wciąż na dość wczesnym etapie produkcji i z czasem na pewno ujawnieni zostaną kolejni bohaterowie. Jednak już teraz tytuł prezentuje się bardzo dobrze.

Z komentarzy pod udostępnionymi materiałami wynika, że gracze są naprawdę podekscytowani i już nie mogą się doczekać premiery tytułu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends