w

Riot ujawnił wygląd kolejnych skórek Star Guardian do LoLa – Rell, Akali, Quinn i więcej

Oficjalna grafika Riotu ujawnia wygląd kolejnych Czarodziejek Gwiazd.


14 lipca 2022 roku do League of Legends powróci seria Star Guardian wraz z tematyczną przepustką oraz licznymi dodatkami kosmetycznymi.

O tym, że skórki Czarodziejek Gwiazd ponownie trafią do LoLa po 3 latach przerwy, wiadomo było już od jakiegoś czasu. Riot ujawniał niektóre modele, dlatego gracze dość wcześnie dowiedzieli się, że skiny wydane zostaną m.in. do Kai’Sy czy Rell.

Z czasem zapowiedzi było coraz więcej, aż na serwer PBE trafiły pierwsze skórki, w tym legendarny skin do Kai’Sy oraz prestiżowa edycja Star Guardian Ekko. Udostępniono też zestaw ikonek i emotek, wśród których można było znaleźć m.in. Czarodziejkę Gwiazd Taliyah, Rell czy Quinn.

Społeczność wiedziała, kto dokładnie otrzyma nową skórkę, ale wciąż nie potwierdzono wyglądu niektórych postaci. Na szczęście w końcu przyszedł ten wyczekiwany moment.

Kolejne grafiki z serii Star Guardian

W tym roku seria Star Guardian zostanie rozbudowana o wiele nowych czarodziejek, jak i czarne charaktery. Do tej pory ujawniono, że przeciwnikiem drużyny Kai’Sy będzie Fiddlesticks.

Pojawił się plakat Czarodziejek Gwiazd, który promuje rozwój tego uniwersum – grafika jest naprawdę ciekawa, ponieważ nie tylko przedstawia wspomnianą wcześniej Kai’Sę, Ekko, Sonę czy Fiddlesticksa, ale również innych bohaterów, którzy dostaną nowe dodatki kosmetyczne.

Na plakacie dobrze widać nową Akali, a w tle dostrzec można również Rell, Quinn czy Taliyah. W lewym górnym rogu grafiki przedstawiona jest także Morgana.

Wydarzenie Star Guardian ruszy już za kilka dni. Pierwsze skórki pojawią się już w następnym tygodniu. Event zostanie podzielony na części, tak, jak to miało miejsce w przypadku tegorocznych skinów High Noon.