w

Riot wkrótce wyda na serwery testowe League of Legends aktualizację ADC. Co planują deweloprzy?

Poprawki ADC zapowiedziane przez jednego z projektantów. Czemu przyjrzeli się twórcy?


League of Legends przeżywa aktualnie trudny okres zarówno dla graczy, jak i twórców. Fani wielokrotnie doświadczali zawodu, czy to za sprawą fatalnego rozpoczęcia sezonu czy niedostarczenia obiecanych funkcji, jak na przykład trybu Nexus Blitz, który miał pojawić się w grze pod koniec ubiegłego roku.

W związku z napływającą ze strony graczy krytyką Riot wydał filmik, w którym przeprosił i wyjaśnił, co było przyczyną problemów i obiecał, że sezon 2023 będzie wyglądał znacznie lepiej (Riot oficjalnie przeprasza graczy LoLa i obiecuje poprawę, ale mało kto daje temu wiarę). Twórcy mówili przede wszystkim o lepszej komunikacji z graczami, w efekcie której fani będą teraz mogli dowiedzieć się o większości rzeczy wcześniej. Tym razem podzielono się planami dotyczącymi ADC.

Jakie poprawki ADC szykuje Riot?

Każda klasa ma przedmioty, które są zaprojektowane wokół jej możliwości. ADC zazwyczaj używają podstawowych ataków, które mogą być wzmocnione zarówno bezpośrednio przez AD, jak i ciosy krytyczne czy modyfikatory ataku. Tym razem Riot postanowił przyjrzeć się przedmiotom, które zapewniają cios krytyczny.

Riot Phreak napisał, że przesłał na PBE zmiany przedmiotów powiązanych z trafieniami krytycznymi, więc wkrótce pojawić się na serwerach.

Czy zmiany przedmiotów od trafienia krytycznego nie trafiły jeszcze na PBE? Południem przesłałem je na serwery testowe, więc nie wiem, czy zdążyły już do was dotrzeć.

Ktoś inny wrzucił również poprawki Essence Reavera w związku z dyskusją na temat przedmiotów dla fighterów.

W większości będą to zmiany systemowe i drobne wzmocnienia poszczególnych bohaterów. Zgodnie z informacją trafią na serwery testowe w ich kolejnej aktualizacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends