w

Riot wprowadza zmiany do najnowszej superskórki z LoLa – Soul Fighter Samiry. Co poprawiono?

Twórcy League of Legends ogłosili, że najnowszy ultimate w grze dostanie pewne poprawki.


Soul Fighter Samira to najnowsza skórka do tej bohaterki, a zarazem najbardziej rozbudowany skin z uniwersum Duchowych Wojowników. To z kolei nowa linia dodatków kosmetycznych, która powstała na potrzeby tegorocznego wakacyjnego wydarzenia o tej samej nazwie.

O nowej Samirze mówiono różne rzeczy – jedni uważali, że jej skin jest bardzo ładny, a inni twierdzili, że nie jest to dobry materiał na ultimate, a sama seria nie jest szczególnie interesująca. Twórcy poinformowali, że nowa superskórka dostanie pewne poprawki, które mają sprawić, że będzie jeszcze lepiej oddawać zadziorny charakter bohaterki.

Poprawki Ultimate Soul Fighter Samiry

Riot wysłuchał opinii graczy o nowym skinie Samiry i zdecydował, że wyda pewne poprawki, które mają ulepszyć niektóre efekty skórki.

W imieniu zespołu chcieliśmy podziękować za całą miłość i ekscytację, którymi obdarowujecie naszego stylowego wojownika, Soul Fighter Samirę.

Zbieraliśmy wasze opinie i po omówieniu ich z zespołem zamierzamy wprowadzić poniższe zmiany:

  • Wszystkie obrażenia pochodzące od Soul Fighter Samiry aktywują unikalne numery obrażeń. Przedmioty i specjalne buffy dalej używają bazowych wskaźników.
  • Zmieniono poziomy ulepszania taunta na 0, 3, 6, 9, 12, 15 i 18.
  • Dodano nieco więcej blasków do animacji Recallu oraz Respawnu, aby dodać im nieco więcej pikanterii.
  • Dodano nieco więcej blasków do jej autoataków, aby nadać im większą moc.
  • Dodano specjalny wybuch płomieni i iskier podczas zadawania śmiertelnego ciosu minionom.

Osoby, które nie są przekonane do nowej skórki Samiry, wciąż uważają, że poprawki wprowadzane przez Riot nie są wystarczające. Sporo fanów twierdzi, że najnowszy skin do bohaterki nie powinien kosztować 3250 RP, ponieważ nie jest tyle warty. Społeczność uważa, że lepiej byłoby, gdyby Soul Fighter Samira pozostała legendarką, tak jak choćby chwalone Winterblessed Diana czy Battle Queen Katarina.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends