w ,

Riot wypuszcza darmowego skina do Tryndamere, który nie trafi do LoLa na PC. Obawy graczy się spełniają

Riot Games wydaje unikalną skórkę do mobilnego LoLa.


Do tej pory wszystkie skórki, które trafiły do Wild Rift pochodziły z klasycznego League of Legends. Riot natomiast wspominał o tym, że do mobilnej wersji LoLa ma zamiar zacząć wprowadzać unikatowe rzeczy, jak i bohaterów, których nie znajdziemy w wersji komputerowej.

To spełnienie tych najgorszych obaw graczy. Ci wskazywali, że jeżeli przychody z mobilnego LoLa przewyższą tego pecetowego, to Riot skupi się przede wszystkim na Wild Rift. Oczywiście jest zdecydowanie za wcześnie na to, by cokolwiek takiego przewidywać, natomiast faktycznie League of Legends na telefony zaczyna otrzymywać ekskluzywną zawartość.

Glorious Tryndamere

Jedną z takich elementów jest nowa nadchodząca skóra do Tryndamere. Wielu graczy twierdzi, że skin prezentuje się na naprawdę wysokim poziomie. Wygląda na to, że społeczność szczególnie lubiąca grać Tryndamerem w klasycznym League of Legends będzie miała czego pozazdrościć. Jak wygląda nowa skórka i co o niej wiadomo?

Wild Rift jest wzorowany na League of Legends nie tylko pod względem mechaniki, ale również bohaterów i skórek. Wszystkie postacie i skiny do tej pory zostały zaczerpnięte z oryginału i czasami nieco przerobione. Teraz okazuje się, że do gry trafiła całkowicie nowa skórka, która do tej pory nie miała i nie będzie mieć swojej komputerowej wersji.

ZOBACZ – Pełna lista zmian w patchu 11.1 League of Legends. Nerfy i buffy postaci oraz przedmiotów

Jak się okazuje, będzie dostępna za darmo jako nagroda na koniec sezonu, podobnie jak to jest w League of Legends.

Poza tym przygotujcie się na rozpoczęcie pierwszego oficjalnego sezonu rankingowego Wild Rift i wspinanie się do kręgu Złota, by zdobyć nową nagrodę: Wspaniałego Tryndamere’a.

Pierwszy oficjalny sezon w Wild Rift rozpocznie się już 8 stycznia, co oznacza, że sezon zerowy wkrótce się zakończy. Gracze, którzy w nim uczestniczyli, otrzymają specjalne nagrody:

  • ikonka uczestnictwa (dla wszystkich)
  • emblemat gracza (dla graczy z rangą przynajmniej Złota)

Prawdopodobnie Riot Games będzie kontynuować serię i wydawać kolejne skórki Glorious do innych postaci na koniec każdego sezonu.