w

Riot zapowiada dwie kolejne postacie do League of Legends. Wszystko, co o nich wiadomo

Dalekosiężny mag oraz wyjątkowy strzelec. Co jeszcze wiadomo o kolejnych postaciach?


Wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu działo się naprawdę sporo. Gracze mogli obejrzeć nowy cinematic, poznać kolejnego bohatera – Viego, dowiedzieć się o nowych funkcjach, które zmierzają do klienta gry oraz przyjrzeć się wielu nowym skórkom.

Twórcy podzielili się również kilkoma informacjami dotyczącymi dwóch kolejnych postaci. Kim będą i czego można się po nich spodziewać?

Kim będą kolejni bohaterowie?

Kolejną postacią, która zostanie dodana do League of Legends, ma być dalekosiężny mag.

Po tym, jak zapowiedzieliśmy wam nowego skirmishera, kolejną postacią, która dołączy do LoLa, będzie dalekosiężny mag, który preferowałby, aby w ogóle nie zawracać mu głowy.

Rioter mówi o najnowszej postaci w formie żeńskiej i odnosi się do mechanik takich jak dashe czy skillshoty, które mogą być męczące dla nowej bohaterki. Wspomina również, że będzie ona pochodziła z Bandle City, więc społeczność prawdopodobnie otrzyma wyczekiwanego od dawna Yordla. Projektant informuje jednak, że postać wolałaby „cokolwiek innego” niż pełne kolorów, jasne i według niej okropne miejsce.

ZOBACZ – League of Legends – Animowana zapowiedź sezonu 2021 już dostępna

Trzecia wydana w tym roku postać będzie powiązana z powrotem Zrujnowanego Króla i ma być strzelcem. Nie będzie przypominała jednak klasycznej postaci kojarzonej z tą rolą – będzie delikatnie wychodziła poza schematy, tak, jak wydana rok temu Senna. Rioter mówi jednak, że na ten moment jest za wcześnie, aby dzielić się większą ilością informacji.

Wkrótce gracze powinni ujrzeć roadmapę, w której podane zostanie zdecydowanie więcej informacji. Na ten moment są to wszystkie informacje, jakimi podzielili się Rioterzy, na temat nadchodzących do LoLa bohaterów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends