w

Riot zapowiada nowe skórki do Udyra, Shyvany i Mundo oraz przenoszenie skinów z Wild Rift do League of Legends

Twórcy zdradzili, do kogo chcą wydać skórki. Dostaną je postacie, które czekają naprawdę długo.


Niektórzy bohaterowie z League of Legends czekają na skórki ponad 3 lata. Mimo że Riot stara się regularnie wydawać nowe dodatki kosmetyczne, to tworzenie co parę miesięcy czegoś dla każdego z ponad 160 championów nie należy do najłatwiejszych zadań – tym bardziej jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że gracze nie są zadowoleni, gdy zbyt długo powiela się jeden motyw. Społeczność chciałaby zobaczyć nowe i ciekawe serie skinów. Dobra wiadomość jest taka, że twórcy właśnie nad tym pracują.

Kto dostanie nowe skórki w League of Legends?

W najnowszym filmie Riotu, w którym pracownicy wypowiedzieli się m.in. o Emporium Esencji czy nowej kolejce o nazwie Quick Play, poruszono również temat nowych dodatków kosmetycznych i serii skórek, które wcześniej nie pojawiały się w grze.

Jeśli chodzi o skórki i tematykę eventów, to czymś, czego chcielibyśmy się w tym roku podjąć, jest próba odkrycia większej ilości nowych motywów. Pierwszy przykład tego, Faerie Court, powinien być już dostępny na PBE lub wkrótce tam trafić. Mamy też kilka nowych tematów, które badamy pod kątem większych wydarzeń w najbliższej przyszłości. Jednym z nich będzie MSI w maju, a drugim największy letni event w środku roku. Oprócz odkrywania nowych tematyk, tworzymy również skórki dla bohaterów, którzy nie dostali ich od jakiegoś czasu i potrzebują trochę miłości. Udyr, Shyvana i Mundo to nowa trójka, którą warto tutaj wspomnieć.

Warto przypomnieć, ile dni na nową skórkę czekają wymienieni wyżej bohaterowie. Aktualnie Dr Mundo jest najdłużej oczekującym championem w grze, ponieważ nie dostał nowego skina od ponad 1560 dni. Zaraz za nim jest Udyr, który czeka ponad 1310 dni. Shyvana natomiast nie dostała skórki od 785 dni.

W dalszej części wypowiedzi Rioterzy poruszyli temat skórek z Wild Rift, które zostaną przeniesione do League of Legends na PC. O tym, że takie plany w ogóle istnieją, mówiono już jakiś czas temu. Teraz twórcy dali więcej konkretów.

I na koniec, jeśli chodzi o skórki, chcemy wrócić do kwestii przenoszenia skinów z Wild Rift, o którym mówiliśmy ostatnio. Wygląda na to, że powinniśmy być w stanie uzyskać pierwszy zestaw skórek z mobilnego LoLa w okolicach lipca. Oprócz Star Guardian Seraphine, o której wspominaliśmy wcześniej, chcemy również sprowadzić Star Guardian Sennę i Star Guardian Oriannę. Redeemed Xayah i Rakan pojawią się w późniejszej partii, nieco później w tym roku.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends