w

Riot zapytał, kto powinien dostać minirework w League of Legends. Oto odpowiedzi graczy

Twórcy LoLa poprosili graczy, by ci zaproponowali, które postacie powinny zostać odświeżone.


W League of Legends jest obecnie ponad 160 bohaterów. Gra istnieje na rynku od 2009 roku, więc nic dziwnego, że niektóre z zestawów umiejętności nie są już tak świeże i ekscytujące.

Z pomocą przychodzą tutaj reworki, zarówno te pełne, które odnawiają nie tylko zestaw skilli, ale także model, wypowiedzi, splash arty czy lore, jak i te mniejsze, zwane minireworkami. Każdy na pewno świetnie kojarzy tę formę odświeżania championów, ponieważ świetnie sprawdziła się u wielu bohaterów w 2022 roku.

Riot zastanawia się, kogo powinien odnowić w przyszłym roku. Społeczność ma naprawdę sporo pozycji.

Kto dostanie minirework w LoLu?

Rioter Tim Truexy zapytał na Twitterze, kto powinien otrzymać w 2023 roku minirework, czyli aktualizację, która nie będzie pełnym VGU, ale odświeży championa i w pewnym sensie da mu drugie życie.

Dobra użytkownicy Twittera, dajcie mi coś do przemyślenia przez święta. Dla jakiego bohatera chcielibyście zobaczyć pomniejszą aktualizację (taką, jak u np. Ahri czy Swaina), która skupiałaby się na postaciach, które aktualnie czują się „pozostawione w tyle” we współczesnym League of Legends. 

Gracze podzielili się swoimi przemyśleniami w komentarzach. Już na pierwszy rzut oka było widać, że sporo osób podaje Zyrę, jako idealną bohaterkę do pomniejszej aktualizacji. Według jej fanów, postać powinna być lepiej zbalansowana na innych pozycjach poza supportem. Dodatkowo gracze chcieliby, by Zyra lepiej oddawała motyw cierniowej wiedźmy. Dano sugestię, by minirework odnowił jej zestaw umiejętności tak, by ten był mniej przewidywalny, szczególnie jeśli chodzi o jej CC.

Drugą bohaterką, która cieszyła się sporym zainteresowaniem w komentarzach, jest LeBlanc. Jej fani stwierdzili, że postać ta jest niesamowicie przestarzała i polega na sporym snowballu, nie wybacza też błędów, a jeśli gra nie pójdzie po myśli grającego, ten czuje się „bardziej bezużyteczny niż miniony”.

Fani LeBlant uważają, że ta dostawała od Riotu mało uwagi, jeśli chodzi o odświeżanie jej zestawu umiejętności. Chcieliby poczuć powiew świeżości w jej skillach.

W komentarzach często wspominano ogólnie o magach, którzy z biegiem lat zostali przeniesieni na supporta. Miłośnicy tego typu postaci proszą Riot, by ten coś z tym faktem zrobił i odświeżył Barda, Vel’Koza, Xeratha czy wspomnianą wcześniej Zyrę.

Często padała także propozycja Morgany, która według jej fanów ma dość kiepską pasywkę oraz mało zróżnicowany zestaw przedmiotów. Nie każdemu podoba się to, że Zhonya’s Hourglass to „must have” w przypadku tej bohaterki.

Poza wymienionymi wyżej propozycjami, pisano także o Fiorze, Zileanie, Fizzie, Corkim czy Anivii.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends