Riot znów poszedł na łatwiznę? Nowa skórka z LoLa wykorzystuje stare efekty

League of Legends

Reklama

Gracze zauważyli, że efekty umiejętności Coven Nilah przypominają coś, co już jest w grze.


Społeczność League of Legends bardzo nie lubi, gdy wychodzi na jaw, że twórcy ułatwiają sobie pracę i sprzedają stare rzeczy, jako coś nowego. Niektórzy nawet twierdzą, że Riot stara się coraz mniej, ponieważ nie zależy mu na jakości, ale na ilości wydawanych dodatków kosmetycznych.

Około miesiąc temu głośno było o tym, że do nowego skina Kayle wykorzystano model skórki Ashe. Bohaterki mają nawet ten sam kolor włosów, oczu, fryzurę oraz podobne ubrania – Nowa skórka Immortal Journey Kayle z LoLa została stworzona z modelu innej bohaterki.

Okazuje się, że Riot po raz kolejny postawił na recykling, jednak tym razem chodzi o wykorzystanie starych efektów umiejętności.

Reklama

Coven Nilah to kopia Coven Morgany?

Reklama

Parę dni temu twórcy opublikowali nowe skórki z Sabatu, które trafiły m.in. do Nami, Akali, Syndry czy Elise (zobacz: Prezentacja najnowszych skórek Coven z League of Legends – Akali, Nami, Syndra, Elise i więcej).

Wśród bohaterek pojawiła się także Nilah. Fani postaci zauważyli, że efekty jej umiejętności coś im przypominają.

Jeden z użytkowników Reddita poruszył ten temat i pokazał dowody, że Riot wykorzystał stare efekty w nowej skórce.

Nie chodzi o to, że one wyglądają ponownie, ale o to, że są dosłownie takie same. Podobieństwo nie jest subtelne. To kolejny dowód na to, że seria Coven jest wykonana leniwie. 

Z jakiego starego skina skorzystał Riot? Okazuje się, że efekty Nilah pochodzą ze skórki Coven Morgany, która wyszła 16 kwietnia 2020 roku.

Niektórzy uważają, że po koszmarnie drogiej „chromie” do Cosmic Jhina, nic ich już nie zaskoczy. Inni twierdzą, że to przykre, że Riot stara się coraz mniej i momentami nawet nie kryje się z tym, że korzysta z modeli i animacji sprzed lat.

W ostatnim czasie dostało się wielu skinom, w tym nowemu ultimate do Samiry, który zdaniem niektórych jest brzydszy niż wydane przed nim legendarki.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej