w

Riot znów zapomina o Europie? Tym razem chodzi o edycję Coca Coli z League of Legends

Nowa edycja Coca Coli nie trafi do rąk graczy LoLa z Europy.


Jakiś czas temu pojawił się artykuł o tym, że w sieci krąży zdjęcie nowych puszek Coli z motywem League of Legends. Wtedy nie było wiadomo, do kogo dokładnie trafią i jak długo będą dostępne.

Dziś Riot wszystko wyjaśnił i niestety – okazuje się, że gracze z Europy nie będą mogli zakupić napoju w puszkach z motywem swojej ulubionej gry. Fani są zawiedzeniu, ponieważ czują, że twórcy LoLa znów skupiają się jedynie na społeczności z Ameryki czy Azji.

League x Coca-Cola Ultimate Zero Sugar

Na początku warto przypomnieć, jak w ogóle wygląda nowa seria puszek Coca Coli, które powstały we współpracy z League of Legends.

Na oficjalnej stronie Riotu pojawiło się takie ogłoszenie:

Znasz to słodkie uczucie, kiedy wygrywasz mecz, zdobywasz pentakilla lub awansujesz na wyższy poziom? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to uczucie smakuje? Cóż, współpracowaliśmy z Coca Colą, aby spróbować zamknąć emocje związane z grami w zupełnie nowym smaku.

Przedstawiamy Coca Cola Ultimate Zero Sugar, nowy limitowany napój Coca Cola powstały we współpracy z League of Legends. Ciesz się smakiem doświadczeń z Summoner’s Rift dzięki temu wyjątkowemu wydaniu Coli. 

Brzmi dobrze? Na pewno wielu graczy kupiłoby limitowaną edycję puszek tylko po to, by mieć je na pamiątkę. I tutaj pojawia się zła wiadomość dla fanów z Europy.

Coca Cola Ultimate Zero Sugar trafi na półki sklepowe w wybranych miejsach w Ameryce Północnej, Chinach, Korei Południowej, Ameryce Łacińskiej i Afryce. Wypatruj nowego smaku w sklepach w Twojej okolicy.

Nie jest to pierwszy raz, gdy pewna grupa graczy zostaje pominięta. W tym przypadku stwierdzenie, że fani z Europy muszą obejść się smakiem, brzmi wyjątkowo gorzko.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends