w

Riot zrobił taką promocję, że Yasuo podrożał, a gracze zastanawiają się, o co tutaj chodzi

Obniżona cena Yasuo powróciła do poprzedniego stanu za sprawą „promocji”.

Reklama

Za sprawą promocji, która obecnie obowiązuje na bohatera Yasuo, jego cena w sklepie uległa zmianie i powróciła do poprzedniego stanu. Zamiast 4800 Niebieskiej Esencji, kosztuje on jej 6300 lub 390 RP. Dlaczego?

Zmieniona cena

Po wydaniu Lilli, które miało miejsce 22 lipca, cena Yasuo w sklepie zmieniła się, tak jak zapowiadano. Zamiast 6300 Niebieskiej Esencji, kosztował on 4800 Niebieskiej Esencji. Jednak podczas promocji na skórki i postacie, jego cena ponownie uległa zmianie i znów kosztuje on 6300 BE lub promocyjnie 390 RP.

ZOBACZ – Patch 10.16 w LoLu to zmiany ponad 20 postaci. Kto dostanie nerfa, a kto buffa?

Społeczność szybko zareagowała i wysunęła dwie teorie, dlaczego tak się stało.

Według pierwszej ma to związek z Yonem. Pracownicy chcą, aby staniał wraz z wyjściem swojego brata, tak jak pisaliśmy tutaj. Natomiast Vel’Koz, którego cena zmienić miała się po wyjściu Yone, dalej pozostaje w kategorii najdroższych bohaterów, dlatego wielu odrzuca tę wersję, ponieważ championi nie zostali zamienieni kolejnością zmiany ceny.

Druga zarzuca Riot Games chęć zysku na Yasuo, tak aby gracz kupił postać i skórkę związaną z najnowszym bohaterem za RP, zamiast NE.

Prawdopodobnie jednak jest to zwykły błąd, cena została zmieniona tydzień wcześniej, ale źle zaproponowana promocja przywróciła cenę bohatera do poprzedniego stanu, ale tylko w sklepie. Jak donosi jeden z graczy, odłamki, które posiadamy w warsztacie hextech, dalej mają cenę 4800 BE.

Na chwilę obecną Riot Games nie odpowiedziało w temacie i nie podało żadnej oficjalnej informacji. Być może, jest to tylko błąd i wkrótce zostanie naprawiony.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends