w

Samira to prawdopodobnie nazwa nadchodzącego strzelca, jaki pojawi się w League of Legends

Riot zdradza imię nowego strzelca?

Reklama

W zawartości serwera testowego odkryto interesującą emotkę oraz kilka ciekawie nazwanych plików gry. Wskazują one na imię nadchodzącej postaci, która według zapowiedzi ma być stylowym strzelcem.

Kolejny przeciek na PBE?

Riot Games kilka tygodni temu postanowiło zdradzić graczom, iż najnowszym bohaterem League of Legends będzie Yone. Wszystko to za sprawą plików gry, które zostały dodane na PBE i zawierały kwestie Spirit Blossom Thresha skierowane w stronę brata Yasuo. Po ogromnej fali krytyki, która spłynęła na dewelopera, okazuje się, że sytuacja prawdopodobnie ponownie się powtórzyła, a fani poznali imię przyszłego ADC.

Wczoraj na serwer testowy została dodana kolejna paczka danych, a w nich między innymi znajduje się nowa emotka i kilka innych wprost nazwanych tym samym imieniem plików gry.

Style: Rank S

Pliki odpowiadające za powyższą emotkę dosłownie zostały podpisane imieniem Samira Easter Egg.

ZOBACZ – Skiny w LoLu, na które ludzie nienawidzą grać. Które skórki mają dawać przewagę?

Pomimo tego, iż na ten moment nie jest znane, w jaki sposób użytkownicy będą mogli zdobyć emotkę, wielu sugeruje, iż powiązana jest z najnowszym stylowym strzelcem. Jeżeli zaufamy podpisom, możemy być niemal pewni, iż nowa postać będzie nazywała się Samira.

Wygląda na to, że po raz kolejny deweloper pozbywa się otoczki tajemnicy powiązanej z wydaniem nowej postaci, co znów nie podoba się graczom.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends