w

Riotowi się zapomniało, że niektóre postacie LoLa nie mają tylu skinów. Nowe wyzwania nie dla wszystkich

Riot Games

Z nowymi wyzwaniami będą mieć problemy gracze niektórych mainów z LoLa.


W dzisiejszej aktualizacji do League of Legends trafił nowy duży dodatek do klienta gry. Mianowicie wprowadzono wyzwania. Podzielono je na wiele różnych kategorii w zależności od tego, czego dotyczą.

Jedną z nich jest “kolekcja” polegająca nie na osiągnięciach podczas meczów, a wydawaniu pieniędzy. Niestety zagorzałe mainy niektórych postaci będą miały z nią mały kłopot.

Wyzwanie nie do zrobienia

W League of Legends są gracze grający tylko jednym bohaterem. Tak zwani OTP nie potrzebują przerwy od postaci i nie nudzi ich rozgrywka z tą samą pulą umiejętności. Często kupują oni także wszystkie dostępne skórki i czekają na nowe.

Jednak nowe postacie lub te nieco bardziej zapomniane, jak na przykład wydany prawie 6 lat temu Ivern, mają ich zdecydowanie mało, a teraz okazuje się, że nawet za mało. Champion ma dostępne na ten moment tylko 3 skiny, czyli Riot wydaje do niego jedną zawartość kosmetyczną na dwa lata.

Natomiast jeżeli chodzi o najnowsze wyzwanie, to do jego wykonania trzeba… 5 skinów na jednym bohaterze. Oznacza to, że posiadając wszystkie skórki do Iverna i wielu innych bohaterów, ich mainy nie są w stanie go wykonać.

Po raz kolejny gracze mogą narzekać, że Riot Games zapomina o ich starszych postaciach. Teraz mają kolejny powód. Dodatkowo społeczność zwraca uwagę na to, że niektóre wyzwania dziwnie działają. Gra nie liczy na przykład posiadanych bohaterów poprawnie. Dodatkowo nie działają także takie elementy, jak Patroni, poziomy maestrii lub kolekcja skórek.

Prawdopodobnie nowości nie ominęły bugi. Tutaj może pomóc zagranie kilku gier, po ich zakończeniu całość lub część wyzwań powinna się naprawić. Przynajmniej taką radą dzielą się komentujący wpisu.