w

Sekretny przedmiot u Ashe, który nawiązuje do tutoriala. Dlaczego Riot go dodał?

Reklama

Nawiązanie do pierwszego tutorialu w przedmiotach polecanych Ashe. O co chodzi?

Reklama


Easter eggi w League of Legends nie są niczym nowym. Helmet bro i nawiązania w grafikach skórek do innych mają miejsce na porządku dziennym. Kiedy jednak dochodzi już do gry, to twórcy stają się naprawdę poważni i rzadko co pozwalają sobie na dodawanie podobnych elementów, które ostatecznie miałyby wpływ na rozgrywkę.

Easter egg odkryty w przedmiotach Ashe

Poza elementami kosmetycznymi mapy i specjalnymi umiejętnościami pasywnymi, które są nic niezmieniającym elementem w League of Legends ciężko o coś, co miałoby faktyczny wpływ na grę.

W przeszłości dodany został easter egg za sprawą, którego Leona ze swojej umiejętności pasywnej zadaje 1 punkt obrażeń mniej postaciom, które mają ubrane okulary przeciwsłoneczne (W skinie, którego gracz używa w danej grze).

Tym razem jednak chodzi o coś zupełnie innego. Pewien Rioter w rekomendowanych itemach Ashe – strzelca z dolnej alei – postanowił dodać przedmiot zarezerwowany raczej dla tanków – Thornmaila.

Zdecydowałem się go dodać, ponieważ uznałem, że będzie to zabawne, a i tak większość graczy nie buduje ostatniego przedmiotu z listy.

Cały zabieg nawiązuje do pierwszego tutorialu, w którym gracze wybierali Ashe, a jedynym, co należało kupić w sklepie, była omawiana powyżej zbroja.

Video

ZOBACZ – Gracze LoLa są niezmiernie zawiedzeni dropami za oglądanie rozgrywek LEC

Za ciekawostkę można również uznać informację, która mówi, dlaczego jest to akurat ten przedmiot. Wychodzi na to, że gracz jest w stanie pokonać jedynego przeciwnego bota, nawet go nie atakując.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends