w

Gracze LoLa są niezmiernie zawiedzeni dropami za oglądanie rozgrywek LEC

Gracze League of Legends spodziewali się skórek, a dostają 30 punktów niebieskiej esencji.


Nie po raz pierwszy Riot proponuje graczom niewielkie upominki w zamian za oglądanie profesjonalnych rozgrywek. Tym razem jednak większość graczy poczuła się strasznie zawiedziona, kiedy zobaczyła, że nagrodami potrafią być pakiety 30 punktów niebieskiej esencji oraz zniżka do sklepu, gdzie można kupić ubrania powiązane z drużynami.

Jak dokładnie wygląda aktualny problem z dropami?

Trudno dziwić się graczom, którzy oczekiwali dużo ciekawszych nagród zgodnie z obietnicami twórców. Jeśli wierzyć im słowom gracze mogli otrzymywać odłamki skórek lub nawet całe skórki. Tymczasem większość jak dotąd nie otrzymała nic lepszego niż 200 NE.

Najlepsze, co udało się zdobyć graczom, były skrzynki razem z kluczami.

Od momentu, kiedy system dropów został zaimplementowany, zdobyłem 2 skrzynki hextech z kluczami, 2 bilety clash i 4 dropy zawierające niebieską esencję, gdzie dwa z nich miały zniżki do sklepów drużyn.

ZOBACZ – Nietypowy cosplay Yasuo z League of Legends, który zaskoczy niejedną osobę

Użytkownicy jednak najbardziej oburzyli się po grze OG kontra MSF, gdzie miejsce miała kradzież Barona Nashora. Ich zdaniem coś, co tak rzadko ma miejsce w rozgrywkach profesjonalnych, powinno być nagradzane najlepszymi z możliwych nagród. Tymczasem te dalej były losowe i większość graczy otrzymała dropy pokroju 30-50 niebieskiej esencji.

Przywróćcie stary format misji. Naprawdę zdecydowanie bardziej wolałem ikonki i emotki niż to. Mimo że nie podobały mi się, to przynajmniej nie miałem względem nich żadnych oczekiwań.

Nawet jeśli dropy są czymś darmowym, to nic dziwnego, że gracze czują się tak mocno zawiedzeni. Większość zarzuca twórcom, że jest to próba sztucznego zwiększenia liczby oglądających i patrząc na nagrody ciężko im się dziwić.

ZOBACZ – Jak AP Ezreal całkowicie zdominował LoLa i dlaczego Riot musiał go nerfić przez kilka lat?

Cytując wypowiedź twórców, zapowiadającą dropy można ujrzeć taką informację:

Fani z regionów Riotu i Tencentu będą mogli odbierać nagrody takie jak odłamki skórek, chromy, punkty prestiżu i bilety na turniej clash. Kiedy w grze pojawią się specjalne wydarzenia takie jak kradzież Barona, pentakill lub serie zmierzające do finalnych gier (Silver Scrapes) będą one również świętowane specjalnym dropem.

Czy Riot poprawi się i ostatecznie zaproponuje graczom coś więcej? Ciężko powiedzieć. Po takim odzewie graczy twórcy powinni coś zrobić – zwłaszcza po obietnicach, które zamieszczone są w cytacie powyżej. Jak jednak będzie, gracze muszą przekonać się sami.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends