w

Senna w LoLu – Wszystko wskazuje na to, że to nowy bohater League of Legends

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że nowym bohaterem będzie Senna.

Reklama

Robi się coraz ciekawiej w temacie kolejnego bohatera, jaki pojawi się niedługo w League of Legends. Kilkadziesiąt godzin temu informowaliśmy, że może to być Senna.

Teraz gracze, ale też sam Riot podpowiedział, że faktycznie następna może być żona Luciana.

Senna w League of Legends

Najważniejszym dowodem na pojawienie się Senny jest wpis z oficjalnego profilu Facebook, należącego do League of Legends. Jest to wspomnienie sprzed 4 lat, w którym pojawia się… Senna. Sami zobaczcie:

To jednak nie wszystko. Jeden z chińskich graczy zauważył, że w misjach na siódmy tydzień Mistrzostw Świata również znajdziemy Sennę. Oznaczałoby to, że bohaterka byłaby w grze 7 listopada, co też pokrywa się z naszymi ostatnimi przypuszczeniami.

Tłumaczenie:

Wygraj grę z Senną, Qiyaną, Yummi, Sylasem, Neeko, Pyke lub Kai’Są.

Gracze zbierają więcej dowodów

Gracze znajdują też coraz więcej dowodów na to, że chodzi tutaj o Sennę. Okazuje się, że Riot z jakiegoś powodu zmienił ilość dusz na Treshu w sytuacji, gdy gra on na Luciana. Do aktualizacji 9.19 Tresh zaczynał mecz z jedną duszą.

Natomiast po aktualizacji 9.20 tej duszy już nie ma.

Zdaje się, że nie ma tutaj większych wątpliwości. Postać może zawitać do LoLa już naprawdę niedługo. Przypomnijmy, że 16 października ma wyjść Roadmapa, podająca szczegóły trzech następnych bohaterów oraz dwóch reworków – Volibeara i Fiddlesticksa.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends