w

Seraphine z League of Legends pokazuje fragment nowego utworu, teaser przyszłego kawałka K/DA?

Riot Games

Seraphine zapowiada nowy utwór, co to może być?


Stworzone na potrzeby nowej postaci, która na oficjalne serwery ma trafić jeszcze w tym roku, konto na Twitterze umieściło zapowiedź kolejnej piosenki. Społeczność zastanawia się, czy to następny cover Seraphine, czy być może fragment nowego utwory K/DA.

Teaser piosenki

Od kilku tygodni w internecie pojawiła się nowa gwiazda o niesamowitym głosie, która jest fikcyjną, przyszłą postacią z League of Legends. Możemy znaleźć ją również w najnowszym komiksie od Riot Games, w którym występuje razem z całym zespołem K/DA oraz Yasuo. Seraphine pokazała już światu kilka świetnych coverów, a teraz, jak sama twierdzi, znów nad czymś pracuje. Początkowymi efektami projektu postanowiła podzielić się na swoim Twitterowym koncie:

ZOBACZ – Celowe przegrywanie to przy tym pikuś. Ci gracze LoLa sprawiają, że mecze trwają po kilka godzin

Kilkusekundowa zapowiedź podbiła serca fanów, którzy zalali sekcję komentarzy falą pozytywnych opinii. Wielu uważa, że może być to początek jednego z utworów zespołu K/DA, którego album ma pojawić się jeszcze w tym roku. Na ten moment jednak nic więcej nie jest wiadome, a nam pozostaje czekać.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends