w

Sion w nowym trybie LoLa dzięki ultowi Cho’Gatha stał się większy od Nexusa i wygrał grę samemu

Sion o ogromnych rozmiarach w nowym dla League of Legends trybie gry.

Reklama


Tryb Ultimate Spellbook znajduje się już na serwerach live od kilku dni, a gracze mogą cieszyć się już zupełnie nowymi doświadczeniami. Gra wygląda zupełnie inaczej ze względu na dodatkowy ultimate innej postaci zamiast jednego z czarów przywoływacza.

Doprowadza to do wielu niecodziennych sytuacji, a jedną z nich był gigantyczny Sion, który uzyskał swoje rozmiary dzięki superujmiejętności Cho’Gatha.

Raid boss Sion

Tak duża liczba HP pozwoliła użytkownikowi o nicku DaKaolla, który postanowił podzielić się klipem ze swojej gry, na wbiegnięcie w pojedynkę prosto pod wrogi Nexus i skupienie na sobie wszystkich przeciwników. Mimo że próbowali oni go powalić, bohater bardzo długo nie dawał za wygraną.

Video

Champion przy pomocy swojej superumiejętności wtargnął do bazy przeciwników. Dzięki dodatkowemu HP, które udało mu się zebrać przy pomocy ulta Cho’Gatha przez całą grę, wieża Nexusa nie zrobiła na postaci żadnego wrażenia. Do momentu zniszczenia turretu, oba teamy zdążyły dobiec już do Siona i wywiązała się walka pomiędzy dwoma zespołami.

Ostatecznie Sion poległ, jednak dzięki swojej zdolności pasywnej mógł on wykonać kilka ostatnich ciosów, które wykończyły wrogi Nexus.

Komentujący filmik gracze zwracają uwagę głównie na imponujący rozmiar bohatera i to, że użyte przez autora słowo „backdoor” nie do końca odzwierciedla to, co miało miejsce w grze.

Mówiąc „backdoor” chyba miałeś na myśli głośne kopnięcie drzwi wejściowych i wykrzyczenie na cały głos „knock knock, motherf***er”.

Prześmiewczo padało również słowo „frontdoor” ze względu na to, że gracz Siona nawet nie próbował wejść do bazy, nie zwracając na siebie uwagi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends