w

Idealna synchronizacja ultów Poppy i Fizza z League of Legends, którą ciężko będzie powtórzyć

W sieci pojawił się filmik, przedstawiający zabawną akcję na Summoner’s Rift,


Zapewne część osób kojarzy klipy, które przedstawiały zagubionego skilla, dzięki któremu drużyna przypadkowo ukradła Barona czy smoka. Bywało też tak, że lecąca umiejętność trafiała wroga, którego nikt nie spodziewał się akurat w tamtym miejscu. Jednak jeszcze zabawniej prezentują się momenty, które nie tylko wyglądają widowiskowo, ale kończą się niespodziewanym zabójstwem – i to osoby, której nawet nie było w walce. Jak to możliwe?

Współpraca Poppy i Fizza

Jeden z graczy opublikował na Reddicie filmik, który szybko stał się bardzo popularny. Klip zaczyna się dość standardowo – czerwona drużyna próbuje zniszczyć niebieski inhibitor. Poppy stara się odeprzeć atak. Po chwili dołącza do niej Fizz. W pewnym momencie widać, że bohaterka zaczyna ładować swoją superumiejęność – Osąd Strażniczki. Jak wiadomo, polega ona na uderzeniu młotem w ziemię, które tworzy falę uderzeniową. Ta zadaje obrażenia wrogom znajdującym się dookoła pierwszego trafionego celu i odrzuca ich na sporą odległość w kierunku ich fontanny.

Szybko okazuje się jednak, że sojuszniczy Fizz równie zultował. Na szczęście dla niebieskiej drużyny zrobił to w tak idealnym momencie, że ryba zdążyła przyczepić się do wroga.

Odrzuceni przeciwnicy polecieli na sporą odległość wraz z ultem od Fizza. Warto zobaczyć na filmie to, co stało się po ich wylądowaniu.

Video

Jak widać – w miejscu upadku zultowanyego Aatroxa i Ashe stała Janna. Superumiejętność Mącenie Wody działa tak, że po 1.5 sekundy od przyczepienia się ryby do wroga spod ziemi wynurza się rekin, zadający obrażenia magiczne na dużym obszarze. Można więc stwierdzić, że Janna znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie.

Zabawne w tym wszystkim jest to, że Aatrox, który był celem aż dwóch superumiejętności, nie zginał podczas akcji, a ofiarą stała się zupełnie inna osoba, która nawet nie podchodziła do Fizza i Poppy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends