w

Skórki Coven cieszą się tak dużą popularnością, że gracze LoLa zaprojektowali takiego skina do Ahri

Reklama

Jeden z fanów pokazał swój koncept nowej skórki z serii Coven.

Reklama


Jak mógłby prezentować się kolejny skin z serii Coven? Jeden z fanów zaproponował wygląd takiej skórki. Jak prezentuje się jego pomysł?

Kolejny fanowski pomysł na skórkę Coven – tym razem do Ahri

Unstable Anomaly opublikował na swoich profilach koncept skórki do Ahri – Coven. Seria ostatnio stała się bardzo głośna za sprawą trzech nowych skórek (do Zyry, LeBlanc i Morgany) oraz jednej prestiżowej edycji. Fani zaczęli masowo pokazywać swoje pomysły na inne skórki z tej serii. O części takich pomysłów już pisaliśmy, np. Solar Coven Kayle ciekawym skinem, który mógłby się znaleźć w League of Legends.

Autor postanowił zaprojektować skórkę do Ahri. Warto wspomnieć, że bohaterka na pewno dostanie jakiegoś skina w tym roku, ponieważ sam Riot umieścił ją na liście postaci, do których pojawią się skórki w 2020 roku.

ZOBACZ – Opis Patcha 10.8 w League of Legends

Unstable Anomaly ma na swoim koncie wiele świetnych prac. Choć fanowskie skórki nie są w jego galerii codziennością, to miłośnicy fanartów na pewno znajdą tam coś dla siebie. Autor opublikował rysunki przedstawiające m.in. najnowszą skórkę do Zyry, Nightbringer Sorakę czy Valiant Sword Riven.

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends