w

Skórki Coven cieszą się tak dużą popularnością, że gracze LoLa zaprojektowali takiego skina do Ahri

Jeden z fanów pokazał swój koncept nowej skórki z serii Coven.


Jak mógłby prezentować się kolejny skin z serii Coven? Jeden z fanów zaproponował wygląd takiej skórki. Jak prezentuje się jego pomysł?

Kolejny fanowski pomysł na skórkę Coven – tym razem do Ahri

Unstable Anomaly opublikował na swoich profilach koncept skórki do Ahri – Coven. Seria ostatnio stała się bardzo głośna za sprawą trzech nowych skórek (do Zyry, LeBlanc i Morgany) oraz jednej prestiżowej edycji. Fani zaczęli masowo pokazywać swoje pomysły na inne skórki z tej serii. O części takich pomysłów już pisaliśmy, np. Solar Coven Kayle ciekawym skinem, który mógłby się znaleźć w League of Legends.

Autor postanowił zaprojektować skórkę do Ahri. Warto wspomnieć, że bohaterka na pewno dostanie jakiegoś skina w tym roku, ponieważ sam Riot umieścił ją na liście postaci, do których pojawią się skórki w 2020 roku.

ZOBACZ – Opis Patcha 10.8 w League of Legends

Unstable Anomaly ma na swoim koncie wiele świetnych prac. Choć fanowskie skórki nie są w jego galerii codziennością, to miłośnicy fanartów na pewno znajdą tam coś dla siebie. Autor opublikował rysunki przedstawiające m.in. najnowszą skórkę do Zyry, Nightbringer Sorakę czy Valiant Sword Riven.