w

Sneaky znów zaskakuje fanów świetnym cosplayem Star Guardian Xayah

Właściciel Cloud9 po raz kolejny popisał się umiejętnościami i stworzył świetny cosplay Xayah.


Były zawodowy gracz, który obecnie skupił się na niezależnym streamowaniu, postanowił po raz kolejny wcielić się w swojego ulubionego ptasiego ADC. Jak mu wyszło?

Sneaky jako Xayah

Zach ‘Sneaky’ Scuderi postanowił opuścić ptasią towarzyszkę na rzecz nowego Apheliosa, jednak dalej o niej pamięta. To jak wiele radości mu sprawiła, uczcił nowym cosplayem jej najnowszego skina. Taki projekt nie jest jednak wyjątkiem, na swoim koncie ma takie cosplaye jak K/DA Ahri i K/DA Akali, oraz kilka innych Xayah.

Sneaky i Bang jako Xayah

Delikatne rysy twarzy i idealnie dobrany makijaż sprawiają, że Zach Scuderi idealnie pasuje do postaci, w które się przebiera.

Kilka godzin temu na swoim Twitterze postanowił opublikować swoje najnowsze dzieło, czyli Star Guardian Xayah:

https://twitter.com/Sneaky/status/1221643058418049026

Dwie świetne pozy, dobry fotograf i odpowiednio dobrane tło pokazują, jak profesjonalnie do tego podchodzi. Pamiętajmy również, że prawdopodobnie i w tym stroju pomagała mu jego utalentowana dziewczyna Esther Lynn, która swój udział miała w poprzednich cosplayach.

Od opuszczenia LCSów Sneaky ma dużo wolnego czasu, który poświęca na streamowanie i tworzenie cosplayów. Wygląda na to, że w tym roku jeszcze nie raz, świat będzie zachwycał się jego genialnymi zdjęciami.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends