w

Społeczność LoLa narzeka na zaprezentowane skórki Gothic. Nie są tym, czym powinny być?

Gracze uważają, że najnowsze koncepty skinów są nietrafionym pomysłem i nie oddają sensu serii.


Wczoraj twórcy League of Legends przedstawili społeczności cztery koncepty skinów Gothic – seria miała powrócić po latach w odświeżonej formie. Niestety to, co pokazano graczom, niespecjalnie im się spodobało. Niektórzy twierdzą, że opublikowane grafiki koncepcyjne dotyczą dość typowych halloweenowych skórek, a nie gotyckich klimatów, na które tak czekano.

Nowe skórki Gothic to pomyłka?

Gracze od wczoraj mogą obejrzeć najnowsze koncepty gotyckich skinów. Projekty trafiły do Dravena, Renaty Glasc, Urgota oraz Trundle’a (zobacz: Riot pokazał nowe, nieco bardziej “mroczne” skórki, jakie mogą pojawić się w LoLu). O ile sama informacja, że seria ta zostanie kontynuowana, bardzo ucieszyła graczy, tak przedstawione grafiki ostudziły cały entuzjazm. Zdaniem społeczności to, co przedstawił Riot wcale nie jest związane z gotyckimi klimatami.

Ten “gotycki” skinline NIE jest tym, na co głosowałem. Kiedy na początku tego roku twórcy przeprowadzili ankietę dotyczącą skórek, mieliśmy do wyboru Arclight, Infernal i Gothic. Naturalnie zagłosowałem na trzeci, ponieważ Gothic miał wiele fajnych pomysłów i wydawał się popularny.

Kiedy zobaczyłem grafiki nowych skinów, moje serce się załamało. Jak mogli tak daleko odejść od koncepcji gotyckiej? Draven nosi jakąś maskę hokejową, Trundle nie ma filaru nawiązującego do średniowiecznego kościoła. Urgot powinien być gotowy do złupienia Rzymu. Założę się, że Teodoryk tarza się w swoim mauzoleum.

Inny z graczy napisał:

Nowe skórki “Gothic” wyglądają świetnie jako nowy motyw na Halloween, ale nie jako odświeżenie motywu gotyckiego.

Myślę, że nie trzeba wiele tutaj mówić. Ten skinline jest oczywiście oparty na Nightmare Before Christmas i szczerze mówiąc, wygląda naprawdę świetnie… ale nie gotycko. To po prostu nowy motyw na Halloween, jest unikalny i o wiele lepszy niż powtarzające się kostiumy czarownic, które dziewczyny dostawały na Halloween w League of Legends w ostatnich latach (mam wrażenie, że wszystkie wyglądają tak samo). Ale kiedy ludzie pytali o Gothic, chcieli czegoś w stylu mobilnej wersji Gothic Orianny, prawda? Bohater cały elegancko ubrany na czarno, a nie Nightmare Before Christmas. Moja opinia jest taka: zachowajcie to jako motyw Halloween, ale przeróbcie skórki Gothic w taki sposób, aby rzeczywiście wyglądały na Gothic.

Wypowiedzi tego typu jest znacznie więcej. Gracze mocno zawiedli się, ponieważ liczyli, że gotyckie skórki będą związane z ozdobnymi strojami, pełnymi falban czy koronek, natomiast to, co zaprezentował Riot kompletnie od tego odbiega.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends